Přejít na obsah

Vodafone TV na Apple TV


Jaroslav
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

CA modul je one way runway

tak jsem přišel na další bug, teda  vlastnost 😅, v programu lze scrollovat pouze asi den nebo den a půl zpět, pokud chcete vidět pořad dva dny starý je nutno ho vyhledat podle názvu 🤦‍♂️

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EPG je dost skromný, to je fakt - ono už jen představa, že s tím člověk musí šmudlat do stran je dost otravná (návrh úpravy jak to dělá konkurence - podržení touchpadu vyvolá kalendář 🙂). Ale jinak jsem vlastně asi spokojenej? U mě celkem nezvyklý stav 😅

Na vyhledávání jsem zvyklej z premium boxu, prostě nadiktuju název a je to. Tady se holt musím obejít bez diktování.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Porovnávám box vs AppleTV app a zatím jsem teda našel (resp. na AppleTV nenašel) InUltra (ale to je UHD), Das Erste, ZDF, 3SAT, V1, CCTV4, CGTN Documentary, 18+ a rádia. Jinak po tom cca týdnu používání - vcelku stabilní, listování EPG nepraktické (než došmudlám o pár dní zpět, tak mám palec o půl centimetru kratší), musí se prostě vyhledávat přes lupu podle názvu (což je teda blbý když nevím jak se jmenuje to, co hledám). Občas to má problém s bitrate a místo obrazu je mazanice, v horším případě kostičky. No a samozřejmě si to nese všechny neduhy platformy VTV, takže primitivně pojatý zákaz přetáčení pořadů Primy je fakt zlo a občas něco nejde zpětně přehrát s nějakou vtipnou chybou o problémech se sítí, aby to za chvíli přehrát šlo.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím listováním v EPG je to s ovladačem od Chromecast HD podobné, naštěstí ho lze přes HDMI CEC ovládat i ovladačem od televizoru, který má tlačítka pro rychlé přetáčení a pomocí nich se dá skákat v EPG o jeden den dopředu, nebo dozadu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@CableGNěkteré stanice (4K rozlišení, regionální...) jsou dostupné jen přes kabelové vysílání, proto v aplikacích nejsou (trvalý stav). Dostupnost 18+ programů u AppleTV řešíme a cílem je, aby tam byly. Rádia doporučujeme v případě používání TV appky poslouchat na daném zařízení přes specializované aplikace.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Vlastní řazení v budoucnu pravděpodobně přibude, termín zatím nemáme (není teď ani v jiných aplikacích pro Samsung, LG nebo Android TV). Na fungování EPG se kolegové podívají, pravděpodobně to bude spíš k opravě, než že by šlo o chtěné chování. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
V 27. 6. 2024 v 22:54, retron napsal:

CA modul je one way runway

tak jsem přišel na další bug, teda  vlastnost 😅, v programu lze scrollovat pouze asi den nebo den a půl zpět, pokud chcete vidět pořad dva dny starý je nutno ho vyhledat podle názvu 🤦‍♂️

@retronPěkné odpoledne, k tomu bychom potřebovali více informací, jak přesně se to chová. Ideální by bylo video.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné odpoledne Veroniko, nevím co k tomu potřebujete více, jednoduše v programu lze zpětně listovat pouze cca den a půl zpět, tzn. např. ve středu na pondělní programy už nedoscrolujete, musíte je vyhledat ručně podle názvu přes lupu.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,  aplikace  Vodafone TV (verze 1.0) na Apple TV (tvOS 17.5.1) se správně přihlásí k účtu, ale jakýkoliv pokus o spuštění přehrání skončí chybou: " Chyba při přehrávání medií. Zkuste to prosím později (UT1805)".

Přitom na stejné síti aplikace na iPhone v pořádku přehrává. Zkusil jsem i přeinstalování aplikace, bohužel bez úspěchu. 

Dobrý den, aplikace Vodafone TV (verze 1.0) na Apple TV (tvOS 17.5.1) se správně přihlásí k účtu, ale jakýkoliv pokus o spuštění přehrání skončí chybou: Chyba při přehrávání medií. Zkuste to prosím později (UT1805). Přitom na stejné síti aplikace na iPhone v pořádku přehrává. Zkusil jsem i přeinstalování aplikace, bohužel bez úspěchu.

  • Start
  • Red Basic
  • Family
  • Zyxel VMG8623-T50B
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...