Přejít na obsah

Nové tarify pevného internetu


Kytkato
Přejít na řešení Vyřešil Altinik,

Doporučené příspěvky

Osobně znám mnohem víc lidí s rychlostmi do 100 Mbps, než těch s rychlostí nad. A jak se vyjede mimo větší město, tak je úspěch mít 50. Trochu specifické je pak připojení přes LTE, kde to třeba přes den klidně jede 300, ale jak padne večer a kapacita BTS jede na doraz, tak pád někam na desetinovou hodnotu. VF v tomto směru pořád patří do nadprůměru, byť pochopitelně vždy je co zlepšovat.
  • Souhlasím 1
  • Smutný 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 minutes ago, Slamb said:

sice na procenta to je docela skok, ale v absolutních číslech a na rok 2024 jenom kosmetická změna 😔

Bohužel je to tak - v tomhle jsou ?PON řešení bohužel z principu mnohem dále (ať už uploadem či latencí). Docsis 4.x by tomu měl hodně pomocí, jak dobře víte sám, ale kdy se ho u VF dočkáme, to je otázkou - a jak (jestli vůbec) to bude zase konkurenceschopné až se ho dočkáme.

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poda má  hodně  stížností, ale většina  se týká  TV a už to nějak  pominulo.

Hodně  lidí  si stěžuje  na kvalitu wifi, ale to se řeší vlastním  routerem. V případě  veřejné  IP je povinný.

I k základnímu tarifu netu je zdarma TV balíček  pro mobilní  a počítačové použití. 

Celá  TV nabídka  je  jen brandované SledovaniTV.

PODA je hlavně  ostravský  poskytovatel a sítě  jinde jsou z velké  části odkoupené od menších  ISP, takže  špatné  rozvody v Brně  nemusí  být  jejich dílo.  Když  před  20 lety odkoupili třeba  Netopýra, tak postupně  technologie na barácích předělávali, ale vnitřní  kabeláže  zůstaly  původní.

Poda asi jako jediný ISP sestavuje grafy přenosů - denní, týdenní,  měsíční  a roční.

  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Technikusděkuji za ukázku cen co se dají ukecat. Dnes mi volala paní z retence které jsem vysvětlil, že bych nerad odešel, ale potřebuji vetší upload a O2 má u nás 250 / 250 na optice. No tak jsem dostal tu samou cenu co ty, ale ještě mám starou cenu za pronájem modemu 50,- 😄

 

  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...