Přejít na obsah

Náhrada za KAON KCF-B4003HCO HD


Návštěvník Vindobona

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vindobona

Po 10 letech mi odešel můj STB Kanon koupený ještě od UPC, kterým mi celkem věrně sloužil a byl jsem s ním spokojený. Na můj dotaz mi z Vodafonu bohužel sdělili, že žádné podobné zařízení s PVR a duálním modemem nemají, což mi ale nevyhovuje, Potřeboval bych proto doporučit nějaký STB náhradou za ten Kaon,  který by měl duální modem DVB-C,  uměl PVR, (ideálně s integrovaným diskem) a bylo by ho možné provozovat s modulem CI+ ZCA1, který mám od Vodafonu a teď  ho dočasně používám v TV.  V problematice set top boxů se nevyznám a proto předem děkuji za vhodné tipy a doporučení.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No  ale ten se už nedá sehnat 😞 Po proklikání náhrad co web nabízí jsem se dostal na hračku za 25k https://www.omko.cz/technisat-sonata-1-4k-ultra-hd-zvuk-4x15w-elac-cerny/

 

Možná by bylo lepší najít nějakého, šikovného elektrotechnika co si pohraje s tím mrtvým STB a opraví ho, třeba jen vystřelili kondenzátory ve zdroji, člověk nikdy neví.

 

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vindobona

Oprava by byla ideální řešení, ale nevím kde někoho sehnat. Na displeji se při startu objeví chyba u746 a nenačte to disk. Ten disk jsem vyndal zkontroloval přes "Linux File Systems for Windows by Paragon Software" a podle všeho je v pořádku. Takže to prý může být například vadný řadič disku, či něco takového. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radič by byl problém. Ale zkusil bych jiný disk, myslím že tam je SATA. A i tak to může být i ten zdroj, protože ty 3,5" disky potřebují dvoje napájení 12V pro motor a 5V pro elektroniku. A stačí aby na 12V bylo např 9V a disk už se neroztočí.

Rozebrat a držet uchu u disku při zapnutí, jestli se vůbec roztočí .  Já měl kdysi podobný problém, jen disku odešla mechanika a cvakal tak, že to bylo slyšet metr od něj 😄

 

  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sparrow napsal:

Radič by byl problém. Ale zkusil bych jiný disk, myslím že tam je SATA. A i tak to může být i ten zdroj, protože ty 3,5" disky potřebují dvoje napájení 12V pro motor a 5V pro elektroniku. A stačí aby na 12V bylo např 9V a disk už se neroztočí.

Rozebrat a držet uchu u disku při zapnutí, jestli se vůbec roztočí .  Já měl kdysi podobný problém, jen disku odešla mechanika a cvakal tak, že to bylo slyšet metr od něj 😄

 

Měl jsem ho, odešel zdroj. Vidím to jako hodně pravděpodobnou závadu, vůbec bych se nedivil, kdyby to byl jen nějaký nafouknutý kondenzátor. 

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...