Přejít na obsah

Starý CI modul (lica) v nové TV LG


MSwamp

Doporučené příspěvky

Mam taky cerstvou zkusenost, a po Panasonicu a Sony pridam tedy neco k Samsungu. 
Mozna nekomu pomuze, obcas se zde povzdechy na problemy objevi treba zde...  

Podeziram ze na vine budou kontakty: modul do redukce pak to cele do tv viz obrazek...

ci.png.20ffcdf1cb039c1b75df5c7913c9eabe.png

Na poslednim obr. je videt jak to bylo kdysi reseno lepe a zasouvalo se primo, tak jsem to mel kdysi na plazme.
Asi tim jak zestihlovani postupovalo byli "donuceni" prejit na dnesni verzi. 
Uz u predchozi, ktera byla takto resena nejaky modelovy rok cca 2015 byly problemy -obcas se stalo ze po prepnuti vyskocila hlaska o zakodovani kanalu nastesti po prepnuti tam a zpet jineho prg uz bylo vse v poradku a pokud k tomu doslo opravdu vyjimecne tak to clovek neresil...

Nyni(2mes.zpet) u QE65QN85C byly problemy daleko horsi a tv dekodovala jen vyjimecne.
Volana linka samsungu i vodafonu a samozrejme ze problem byl vzdy u toho druheho, divne bylo ze to nekdy hralo i dva dny bez problemu.))
Zkusil jsem i zamenit ten mezikus mezi TV a modulem za ten od predchozi tv a stale totez. Dohnalo mne to k objednani tohodle a ze se budu holt divat s externiho zdroje. 
Pri prepojovani kabelaze jsem si rekl ze tomu dam posledni sanci a kouknu se naposledy jak to pekne nefunguje a uvidim opet hlasku o zakodovanem kanalu. A svete div se kdyz ten novy stb lezel pod tv tak ta jakoby se lekla a od te doby hraje bez jedineho zaskobrtnuti. Takze si to fakt vysvetluju jedine najakymi spatnymi kontakty/stinenim/preslechy ?

Potvrzuji tedy ze modul viz.. rok cca. 2011 je stale provozuschopny a tato tv s nim nabiha ihned i kdyz je odpojena od napajeni(pres dalkove vypinam jednotlive zasuvky) a to bez "že u některých typů televizorů se vždy po zapnutí na začátku objevuje taková otravná informační  tabulka."  

ciai.png.eca64f4bbe0c723054a835a498706dbe.png

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...