Přejít na obsah

Neustále padající Vodafone TV na Android TV


radosto

Doporučené příspěvky

jenom si říkám co mají společného led pásky a TV 😄 , a jak už tu psalo mnoho uživatelů a i já nikdy garance Vodafone TV na Mi Boxu nebyla a nebude

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, Zyxel VMG8623-T50B
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se naučte číst. Reaguji na text, který i cituji. Vodafone nedává garanci na nic. Kdyby jasně napsal, že služba Vodafone TV nefunguje na ničem, ať si ji lidi neobjednávají, tak by to bylo v pořádku, takto ale dělá nekalé obchodní praktiky.

  • Super DSL
  • -
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je totiž problém v tom, že ti není jak pomoci. 

Prostě si meleš pořád to samé dokola. Tak prostě podej tu žalobu na nekalou obchodní praktiku Vodafone ( nebo co to chtěl )  a je klid.

A nezapomeň potom napsat jak jsi dopadl, ať se pobavíme 😄

 

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Aplikace Vodafonu je zoufale nestabilní a pomalá. Pomalá je dokonce i na jejich vlastním set top boxu .  Na MI stick kdyz ji pustím a parkrat přepnu program , tak jej shodí do restartu a to pravidelně do 30 min.  nejpozději. Kdyz používám YouTube ,  netflix  nebo jinou  aplikaci tak se to nestane nikdy, tak prosím zákazníkům nevykladejte ze aplikace je v pořádku.  Na dalsi tv s androidem je zase zoufale pomalá. Nekdy trva prepnuti pres geaficke menu na jiny program i 15 vterin.  paradoxně treba aplikace  od O2 funguje na vsech zarizenich stejne a je násobně svižnější.

  • Basic
  • Red Maxi
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Uherské Hradiště
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že je řeč o Android TV, nicméně pokud je na Android OS aplikace Vodafone TV poslední verze od října 2023, asi to o něčem svědčí. 

Docela se divím, že to má hodnocení 4.0. Vlastně nejlepší z velkých operátorů. 

 

Konkurenční modrý operátor má aplikaci naposledy na Android OS aktualizovanou v květnu 2024, ale hodnocení 2.0.

Růžový operátor má aplikaci aktualizovanou nyní v září 2024 a hodnocení 2,7.

 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se vám do toho míchám, jen pro info, před třema měsícema jsem po 14 letech utekl ke konkurenci. Mám všechny sporty včetně nova sp.5 a 6, aplikaci na WebOs a Gooogle TV , obě naprosto bez problémů a 250Mbit net, taky v úplně v pohodě, to všechno reálně za půlku než Vodafone. A nervy v klidu.

Upraveno uživatelem Wilbur
překlep
  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Internet 300
  • -
  • Komfort
  • Wifi modem, telefon
  • Praha 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebuď slušnej, řekni jméno 🙂 

Já teda prošel cestou Telly, Sledování TV a teď VTV a krom toho, že VTV je nedomyšlená už ve své podstatě a umí pěkně pít krev ať už funkcemi nebo ovládáním, mi paradoxně přijde nejlepší. Ale nejsem úplně typický zákazník, používám to hlavně na AppleTV a iPadu.

I když teda přemýšlím nad tím, co jsem zrovna napsal - z toho je asi dost jasně vidět jaká je situace s IPTV strašlivá, když zrovna já řeknu, že VTV považuju za nejlepší, přestože ve skutečnosti je to příšerná tragédie 😂

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušel jsem SledovaníTV, Telly, Magentu a VTV a v tomto pořadí je i hodnotím. Vše z výše uvedených funguje bez problémů až na VTV, ikdyž musím uznat, že na AppleTV se zatím drží a i ovládání až na omezené EPG je v rámci VTV asi nejlepší a to jsem měl i jejich "Premium" box. Co mě teď zase vytočilo je, že program nepokračuje dál, zvlášť super pokud se program neschoduje s EPG, přitom všude jinde běží dál nebo upozorní a běží dál.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...