Přejít na obsah

Neustále padající Vodafone TV na Android TV


radosto

Doporučené příspěvky

Na Sledovani TV je super ta filmotéka - z EPG to sestaví filmotéku -
filmy podle žánru, filmy podle hodnocení atd. To snad nemá žádný jiný TV provider v čr.
Taky je super, že v mobilní APP ihned po spuštění můžu na jeden klik zapnout poslední puštěnou stanici. Taky super vychytávka a na implentaci to je asi jednoduché (narozdíl od té filmotéky).
Na Vodafone TV není ani jedno a ještě navíc je EPG velmi nepřehledné. Takže VTV používám minimálně.

Upraveno uživatelem Ivo2003
  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, retron napsal:

Vyzkoušel jsem SledovaníTV, Telly, Magentu a VTV a v tomto pořadí je i hodnotím. Vše z výše uvedených funguje bez problémů až na VTV, ikdyž musím uznat, že na AppleTV se zatím drží a i ovládání až na omezené EPG je v rámci VTV asi nejlepší a to jsem měl i jejich "Premium" box. Co mě teď zase vytočilo je, že program nepokračuje dál, zvlášť super pokud se program neschoduje s EPG, přitom všude jinde běží dál nebo upozorní a běží dál.

Než uvedl Vodafone VTV aplikaci pro AppleTV, tak jsem měl SledováníTV a jejich aplikace byla strašná. Náhodné zasekávání (podle otevřených sessions na routeru se to stalo vždycky ve chvíli, kdy to měnilo servery, odkud se brala data) a neschopnost reagovat na různé poměry stran přehrávaných pořadů. Když nahrávka začala ve formátu 16:9, tak to tak vydrželo až do konce nahrávky, i když se během nahrávky změnil formát na 4:3 (a naopak to bylo úplně stejně).

VTV je příšerná v mnoha ohledech, ale s tímhle problém nemá. 

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sláva, že opravili aspoň ty poměr stran, to byl otřes. No a zaseknutí jednou za hodinu a půl - to fakt u VTV není. Navíc je to jejich technická chyba, přechází to na jinej stream, tohle neošetřit je až trapný.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, CableG napsal:

Sláva, že opravili aspoň ty poměr stran, to byl otřes. No a zaseknutí jednou za hodinu a půl - to fakt u VTV není. Navíc je to jejich technická chyba, přechází to na jinej stream, tohle neošetřit je až trapný.

To opravdu není. Na pomalejším internetovém připojení se totiž to kolečko točí cca každých 5 vteřin , protože to neumožňuje si ručně nastavit nižší rozlišení .

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, keramik napsal:

To opravdu není. Na pomalejším internetovém připojení se totiž to kolečko točí cca každých 5 vteřin , protože to neumožňuje si ručně nastavit nižší rozlišení .

Co je pomalejší internetové připojení? Tuhle jsem si pustil VTV na telefonu za jízdy v autě a na 4G/5G to fungovalo úplně bez problému.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jaká byla v tom hotelu rychlost , nicméně jsem chtěl koukat na formule a na VTV mne to jelo 5 vteřin a pak se asi 10 vteřin točilo kolečko. Tak jsem použil aplikaci skylink , přepnul na druhé nejnižší rozlišení ( myslím 578 ) a jelo to plynule , samozřejmě obraz nebyl excelentní.  Je to tím , že Vodafone neumožňuje manuální nastavení kvality obrazu , ale je tam automatika , která dělá tenhle bordel. 

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...