Přejít na obsah

Vodafone TV 3, 4K Android set-top box


mrzic
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Doporučené příspěvky

V 16. 4. 2024 v 22:19, Marek-26 napsal:

@MausNepodsouvám, píši fakta, psali jsme tu o DVB-C. Technik je tedy potřeba. Na adresu, kde je DVB-C by neměla přijít OTT služba. Naopak Vy tu píšete zavádějící informaci, v případě samoinstalace je doručení zařízení zdarma. A to, že Vodafone toho technika platí je irelevantní. 

A to je nějaká novinka? DVB-C Premium box mi před časem normálně poslali kurýrem.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,měl jsem tři premium boxy a každý se v noci odpojil od sítě a ráno se už automaticky nepřipojil.Vyměnil jsem to za TV3.. Krabička je tak o půl cm menší,trafo má jinou koncovku a vzhled obrazovky je víc podobný  aplikaci v telefonu nebo tabletu než tomu jak vypadal premium box... Srovnat kanály jde,ale nenašel jsem jak schovat nepředplacené kanály a rádia.. Byl jsem zvyklý projet programy od zhora dolu a zkončit zas na jedničce.

Jak skrýt nepředplacené kanály?

  • Start
  • -
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@dad18Pěkný den, Vodafone TV3 box funkci pro skrytí některých stanic nemá. Pokud TV přijímáte přes internet, využijte pro poslech rádií některou z volně dostupných aplikací, které si do TV3 boxu můžete stáhnout přes Obchod Play.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po půl roce od vydání TV3 jste přidali srovnání kanálů podle sebe.. No paráda.. Ale skrýt kanály nejde.. Při přetáčení nejde zastavit tlačítkem play ale nelogicky musím kliknout dolu a zmáčknout OK.Dostat se k mojim nahrávkám - musím zmáčnout tři tlačítka,na starém boxu stačilo jen jedno.Všechny ty dobré funkce co byly na prémiovém boxu jste zrušily a a nové funkce jsou nepraktické a nelogické.Ten kdo to naprogramoval by měl dostat ten setobox domu aby zjistil co je to za zmetek.

A perlička na závěr,měl jsem doma 4 techniky a ani jeden z nich neměl setobox nebo ca kartu od vodafonu...

  • Start
  • -
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@technikAha, tak jsem odepsal "něco navíc" 🙂 Já to četl tak, že nenašel schování a rádia, ale špatně jsem to vyhodnotil...

@dad18Pokud vám prémiový box vyhovuje víc, na požádání ho je stále možné získat. TV 3 box má v sobě Android, proto se ovládání a funkce mírně liší.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kolik těch prémiových boxů mám ještě vyskoušet abych dostal kus který bude fungovat? Měl jsem doma už tři kusy a všechny byly poruchové.. Dokonce ten třetí naistaloval technik a po půl hodině hraní sám technik uznal že ten box je vadný a že si mám zavolat o další výměnu.Ten vadný mi tu nechal a šel pryč.

25 let u Vodafonu,internet,kabelovka,telefon vše bez chybičky,až mi bylo stydno jak si zde lidi stěžují že jim něco nejde.Mě to šlape na jedničku a pak přišla výměna setoboxu a moje nadšení s firmy klesá a klesá a klesá...

  • Start
  • -
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od toho tam byl technik na instalaci.. Proměřoval,zapojoval,volal centrálu a řekl že je to zase špatný kus.. A při volání na vodafone jim tam vyprávím stejný příběh se stejnou závadou a jejich řešení je -  pošleme další nový setobox..

  • Start
  • -
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...