Přejít na obsah

Aktualizace set-top boxu


Pavel71

Doporučené příspěvky

Nic se od té doby nezměnilo každý den ráno aktulizace nechápu co se tam každý den stahuje a administraci mě zmizela kolonka nahlášení asi to řešení udělal někdo po svém 

  • Optical 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal 3.0 , VTV set-top box
  • Teplice-Prosetice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty každodenní noční aktualizace bývaly už i za UPC na Mediaboxech, takže když to dělají i Vodafone boxy tak na tom není nic zvláštního, jenom si myslím že by tam měla být možnost aktualizaci ručně odložit, aby nedocházelo k přerušení televizního vysílání,

pokud tam taková možnost není, tak asi nezbývá než Vodafone otravovat zprávami tak dlouho než tam tu funkci někdo přidá.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem slyšel od technika VF, tak je to vlastnost pro všechny STB v grupě VF. V noci mezi 02-05 dochází k rebootu všech STB, kdy se aktualizují všechny případné změny nebo provádí upgrade FW.

Nelze proto očekávat nějaká změna.

V UPC to snad fungovalo tak, že pokud byl STB zapnutý, tak se reboot neprováděl. Ale to je moje spekulace

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já většinou mezi 2-5h spím ( když nepočítám návštěvy WC ) ale chápu, že někdo to má převrácené. Když jsem dělal v pekárně tak se nám střídali ranní, odpolední a noční a jako bonus jednou za 14 dní víkendy. 

To je potom člověk zmatenej jak Goro před Tokiem ( starší znají 🙂 )  

Jsem se probudil v 7 a v létě jsem nevěděl jestli ráno nebo večer😞

 

Je otázka jestli tohle Vodafone vůbec může ovlivnit, nebo je to dané FW zařízení od výrobce kdy v této době čeká na možnost update, nebo je to restart na dálku. 

  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dnes po spuštění TV boxu najednou jinak graficky provedené menu. Proběhla nějaká větší aktualizace? Výběr na obrazovce je vždy bílý, grafika neprůhledná. Jinak jsem žádné změny nezpozoroval. 

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Yarda_czHezké ráno, na svém boxu to vidím stejně, ještě se poptám, jestli došlo k nějaké funkční změně a doplním sem informaci.

Tak ještě doplnění - z hlediska funkcí nedošlo ke změnám, aktualizace mírně upravuje vzhled prostředí (jak jste to už popisoval) a na pozadí přináší pár úprav a vylepšení...

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...