Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník robinko

ahoj,uz od zari mame od upc internet v julianove. technik to vsetko instaloval na mojom notebooku a zrejme tam nieco posral,lebo mne jedinemu na byte blbne internet. na byte je 6 bookov,takze nemozem cakat,ze rychlost stahovania,bude skvela. je okolo 2-3MB,co je super. ale co sa tyka nacitania stranok je to katastrofa! zapnem prehliadac a nenacita mi viac ako 3 stranky naraz. na kazdej vyhodi,ze sa nepodarilo naviazat kontakt s DNS serverom. toto mimochodom robi asi 3 ludom na byte,ze ihned po zapnuti pc im nejde net tak 5 minut. nikdy v zivote som sa s tym nestretol. minuly rok sme mali 10Mb upc a toto teda nerobilo. stale musim prepinat v nastaveniach na automaticke ziskavanie adresy z DNS,nikomu inemu na byte toto nerobi. je to neuveritelne otravne. nehovoriac o tom,ze ked stahujem cez torrenty,tak mi takmer ziadnu stranku popri tom nenacita. toto opat robi len mne. nehovoriac teda o tom nacitani stranok. otvorim stranku,kde je 150 obrazkov a mne polovicu nezobrazi. na slovensku mam 10Mb net a nacita mi tam aj 30 stranok naraz. tu mame 65Mb net a nacita mi holy konsky kkt. podpora na linke ma poslala do riti,ze mam zly notebook. je to zaujimave,lebo na 300inych wifi mi net ide,len tento ich mi u nas doma nejde. je mozne,ze mame nah***o router? ale podla mna mi to na mojom pc posral technik.

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník potty
...

 

Vyřešil jsi to nějak? Přesně tohle dělá i nám, na všech wi-fi. Zapnu PC a čekám 5-10 minut, než jdou načíst nějaký stránky. Navíc když mám zapnutý torrent nebo sopcast (streamovaná tv), tak nejde načíst žádný web. Na lince mě samozřejmě poslali někam, že je závada na mé straně. Až vyprší smlouva, tak jdu k Netboxu, tam mi nejel net během 2 let provozu maximálně 5 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je zajimave mam od UPC 25 mbit vlasti router 4 pc pres wifi zadny kabel + wifi tiskarnu a v pohode ... mam i kabelovku a telefon ...rychlost pres wifi mam max ... pri pripojeni vsech pc se to sice zpomali ale je to o nastaveni vypnul sem na vsech PC ...funkci QoS i na routeru ... u wifi a wice pc to brzdi rychlost ...nemam problem ...nacteni stranek behem par sekund ... je pravda ze kdyz je zaple vsude QoS problem to je ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

UPC nás okradli o rychlost! U 60 Mbps bylo nastaveno

down 62.00 Mbps

up 6.40 Mbps

 

nyní upravili takto

down 60.57 Mbps

up 5.89

 

h**zli!!!! zlodějský!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od včerejška internet stále padá! Rychlost je skutečně upravena z 62/6.4 na 60/5.7. Taková korekce ale nevadí. Horší jsou výpadky a častý restart modemu! Při telefonickém kontaktu nechtějí nic řešit, prý výpadek v lokalitě řešený namají a řešit to nechtějí. Jsou to kokoti, jako vždy - asi jim pohrozím žalobou! To jediný na ně platí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...