Přejít na obsah

Výměna modemu Compal za Vodafone Station


Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

https://www.amazon.de/-/en/FRITZ-DOCSIS-Zigbee-Integration-Gigabit/dp/B0CY2HT598/ref=sr_1_1?dib=eyJ2IjoiMSJ9.5FzwwL_tIe62tQuWQCJ7e6SliuqgxQBmHxT05ayUe7ZhCvzKpl5Z50vBq5jBrMbam7uyfHyN1IjeR8hA6exsXOy0B221TUZ6BYN1sFDecdpmcWKl7SuVFqlJqJFSSFof9oIyOKYB52BZ6crtPh3Ei-3bH2clctTkK_EMPH6RYjZ5C3-jloQ4I-hK9dDSSzAVo4rkpHhyQuhgr-sP7KsHwiO_7JlDft1MAagO2TLgq8U.s2T1PKrpEDWxlCDguX0Wj-UmfqQ7XOs3uo8_58cH8nk&dib_tag=se&keywords=6670&qid=1726573210&sr=8-1

tady to máte za 5,7 a doprava grátis, navíc jak uvádějí němečtí soudruzi ani budoucí Vodafone UltraHub7 na to nemá:

Mit einer FRITZ!Box von AVM für den Kabel­anschluss kann der Voda­fone Ultra Hub 7 vom Funk­tions­umfang her nicht konkur­rieren, räumen die Voda­fone-Vertreter auf dem Messe­stand ein.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono není problém si ten modem koupit a ve výsledku asi ani zaregistrovat do sítě Vofafone. 

Nicméne vidím, že se okolo mě se*e úplně všechno co může... Mně či známým auto, mobil, notebook, pračka apod. Tzn je doba vestavěných ku...vítek.

Tak záruka 5 roků je pěkný. Ale když by k tomu došlo, budu třeba měsíc bez internetu? Co když bych se odstěhoval, nebo chtěl změnit typ připojení? Tenhle mi zůstane, pokud ho už nikdo do Vodafone nezaregistruje? 

Nebudu chtít za půl roku, dva či pět let optiku? 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, kautskym napsal:

Tak technologicky bychom měli náskok před VF. 🙂

před 2 minutami, Technikus napsal:

No dobře, ale mobil si seženu, přehodím SIM/eSIM, přihlásím se účtem a jedu dál. Ale s BYOD modemem registrovaným u Vodafone? Ok, zabalím jej, sepíšu lejtro a odešlu to někam. Do té doby co? Doma nepojede TV a internet. 

Neomezená mobilní data? 

Po domluvě s výrobcem / prodejcem zapůjčení náhradního modemu? ...zprovoznění modemu u operátora - jak jsem pochopil - je otázka chvilky.

A co se týče TV - ta pojede. Protože rozhodně nehodlám měnit technologii kabelové TV na IPTV.

Upraveno uživatelem paffko
  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...