Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, mirek.123 napsal:

Tuhle stránku https://www.vodafone.cz/muj/gm/prehled......     Já sem se tady přihlásil pak dej vědět co tě tam ukázalo 

https://www.vodafone.cz/muj/gm/prehled     zkus tohle mě to funguje pak dej vědět 

Tak ten mírný poplatek bude asi navýšen  o 71 CZK  aktuálně platím 80 CZK to je cca o 90 %  🤔image.png.97c6c9c3f1a034be64e8fba446b32f88.png

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže tady ta stránka funguje bezvadně než. Tam předchozí ohledně informačním převedení v novém řešením 👍 zkus te se  tam přihlásit i ostatní kdo má tarif komfort nebo komplet nebo klasik co vám objeví za nové řešení  

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Těch stránek (adres) existuje několik a zákazníkovi vždy ve Vyúčtování uvádíme tu, která se týká právě jeho podle toho, jaké u nás má služby. Tak to jen pro vysvětlení, že zkoušet různé adresy sice můžete, ale pokud chcete kompletní informace přizpůsobené pro vaše nastavení služeb, je třeba využít tu, kterou vám napíšeme do Vyúčtování.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mohli přeci jen upřesnit, že se to tam objeví v průběhu času a ne že tam najdu více informací. Na druhou stranu je fakt, že převod z Kompletu na All In One bude podle popisu probíhat tak, že mě mohou převést nejdříve již za měsíc, ale také až v říjnu.

Takže vydrž Prťka, vydrž! 🙂

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VF Station, CA Modul.
  • Praha 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, vhSlim napsal:

Mně to zobrazuje, že se mě to netýká i přímo na stránce, na kterou jsem skočil přímo z vyúčtování. Kde tedy nechal tesař díru? 🙂

tohle zkus   https://www.vodafone.cz/muj/gm/prehled.....                  u mě to zobrazuje nové rešení         už brzo co nemám vyučtovaní to mi přijde až za tyden...    už mě to zobrazilo  nemusím čekat ani na vyučtovaní           ale 16.7 už tam budu mit Info o prevodu 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...