Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Jen malé info k tématu, mám zúčtovací období k 16. v měsíci. Na fakturě jsem měl informaci o převodu komplet na vodafone tv. Následoval telefonát na infolinku, poté následný kontakt operátorky z jednoho specifického oddělení. 😀 Výsledkem byl převod jak televize, tak internetu na nové tarify, tedy vodafone tv+ a premium internet. Celkové navýšení +/- 120 Kč. Což vzhledem k okolnostem nemám problém akceptovat.

 

@Martin - Vodafone @Veronika - Vodafone Prosím o předání na správná místa. Chtěl bych velice poděkovat paní (slečně) Martině Tru...., která se mnou dne 17.7.2024 ve 14:16 převod řešila . Už dlouho jsem nezažil tak profesionální a lidský přístup, radost komunikovat. Mockrát děkuji

Upraveno uživatelem ToMiR
  • Premium
  • -
  • Základní, ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, CA modul
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 7. 2024 v 18:44, kraftwerk007 napsal:

Tak cena je dejme tomu slušná- navýšení o 150kč proti stávající ceně. Internet zdraží o 30kč.

Já jim stejně zavolám, kvůli VTV+. A když zruším pevný telefon, který už využíváme minimálně, tak koncová cena bude téměř stejná jako mám teď.

Ok, takže jste psal, že budete nově platit 526, přičemž původně to bylo o 150 Kč míň (čili něco jako 376).

To je prakticky zvýšení ceny o 40 %. To vám přijde v pohodě? Za mě to rozhodně nesplňuje definici "mírného zvýšení" ceny. 😄

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi přišlo,

Citovat

Převádíme vás na nový tarif Vodafone TV
Rádi bychom vás informovali, že nejdříve za měsíc, ale nejpozději v říjnu 2024 převedeme váš stávající tarif Vodafone TV - Klasik...

tak se chci zeptat, jestli můžu na infolince zažádat o převedení rovnou?

  • Start
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • CA modul
  • Prachatice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...