Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Citovat

nenadávám ale něco pro to dělám viz příspěvek výše kolik platím

Aha. Ony ty ceny by měly být standardní a pro dlouholeté zákazníky by měly být slevy, prostě věrnostní akce (ve vyspělém světě je to normální). A né drát prachy z dlouholetých zákazníků a novým slibovat hory doly. A ty bonusy by měla firma dávat automaticky, a né čekat, až někdo přileze ohnutý a poprosí.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak chápu to i s pohledu firmy, musí nějak vydělávat, chceme nové vymoženosti věší rychlosti, více programů, ale platit nikdo více nechce tak ono je to pak těžké 😮 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Ivo Mašek napsal:

Furt někam dolejzat a poklonkovat. ohýbat hřbet a chlubit se, jak jsem s tím vyčůral.

No já konkrétně po převedení / zdražení TV a zjištění že net 500/50 se dá sehnat za méně než jsem platil za 250/25 😄

Jen v sámošce nechal vygenerovat přenosový kódy pro net a mobil. A do 30min dolejzali oni. 

Nejdřív jen email s netu o cca 70 levněji, to jsem zamítl a počkal až zavolají. 

V pondělí se ozvali a ve výsledku platím míň cca 20Kč 🙂 ale mám 2x vyšší rychlost a o to mi šlo. 

Mobil už jsem si podobně "vyžebral" cca před rokem.

 

PS: a jako stálý zákazník mám pořád pronájem modemu za 50Kč jak za UPC 😄

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ona ta App u T-mobilu ,nic moc.Taková dost nepřehledná ,Voyo max 5 pořadu v měsíci,Canal + ,Videotéka se musí platit vzlášt za 100Kč.Jediný co je trošku dobrý je ,že za určitý čas můžete přehrát reklamy na Prima TV.

 

O2 neznám .

 

no a ty ostatní Sledování  TV  ?

  • Premium
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že u VF člověk nemusí zrovna dolejzat, ale úplně stačí využít automatické slevy při více službách naráz a neměl by tu hranici 2000 Kč překročit.

Co se týká nabídky Erbia Mobile z předchozí stránky, tak to popravdě není nic moc. Oficiálně dle ceníku lze mít neomezené volání + 100 SMS + 7,5 GB dat (vč. služby "Data nonstop") za 399 Kč měsíčně u GoMobilu (stejná nabídka, ale pouze s 3,5 GB dat je za 299 měsíčně, resp. 329 Kč při aktivaci "Data nonstop") a i Vodafone má veřejnou nabídku na neomezené volání + neomezené SMS + 3,5 GB dat za 327 Kč měsíčně. Kaktus (T-Mobile) má pak dva tarify Neřešto, kdy u obou je 100 volných minut (tarifikace 1+1) a 100 SMS a k tomu buď 6 GB dat za 300 Kč měsíčně, anebo 16 GB dat za 400 Kč měsíčně a opět u obou pak po vyčerpání dat nedojde k zastavení internetu, ale pouze klesne rychlost na 2 Mbps, až do zahájení nového období (a jak známo, tak u Kaktusu dochází k převodu nevyčerpaných jednotek do dalších období bez omezení doby). A O2 má zase tarify s možností odečtu 300 Kč měsíčně při kombinaci s Air Bank (nutná útrata u tarifu nad 600 Kč měsíčně a součet příchozích plateb a vkladů na účet v AB ve výši min. 10.000 Kč, aby byla sleva 300 Kč poskytnuta).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Vodafone bych si zatím ponechal právě pouze ten mobil. Přecházel jsem od O2 a dostal takovou slevu, že nemám nárok na slevu při nákupu telefonu u prodejce Vodafone, protože jsem hluboko pod hranicí. Pevný inet už od Grape mám řadu let, a to za 399.-Kš rychlost 700. To Vodafone prostě nemá. Takže bych pouze připojil TV. Cenově mnohem níž, než u Vodafone. nepoměrně.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím že bude jednodušší když zavoláš na Vodafone, vysvětlíš jim svoji situaci a to že chceš odejít ke konkurenci a myslím že nakonec dostaneš takovou cenovou nabídku se kterou budeš spokojený ty i Vodafone.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to někoho zajímá, tak jsem si koupil hlavně do mobilu a tabletu u Pody jejich TV aplikaci za 99Kč, VFTV hlavně v mobilu je opruz. Tohle je klon Sledování TV.

Uživatelská přítulnost naprosto nesrovnatelně lepší. Úplně jiná dimenze.

Včera jsem pro zajímavost na mé slušné 4k oled tv LG 55 palců porovnal na stejném programu České Televize kvalitu obrazu:

Poda/Sledování aplikace v televizi

Vodafone TV aplikace v televizi

DVB-C vysílání

ivysílání aplikace v tv

DVB-t vysílání

Kvalita byla vzrůstající v pořadí, jak jsem vypsal. Poda rozmazaná, ale do tabletu či telefonu naprosto ideální, nemohu si vynachválit. Za 15 Kč jsem si přikoupil přetáčení Primy, někdy se hodí. CNN Prima News se dá přetáčet i bez poplatku. Na sledování v televizoru s větší obrazovkou ne, u malého ta kvalita nemusí vadit.

Kdo sleduje ČT, tak DBVT a Ivysílání je top. DVBC o trochu horší detail a plošší obraz, ale ještě se dá, ostatní je jen provizorium.

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5, CA modul
  • OV
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   3 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...