Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

IPTV u Pody za 99 Kč je už minimálně půl roku. Ceník neceník. 

 

Zmíňka před 35 týdny

image.thumb.png.d9454cdb716dff70d8b386293bb43c5b.png

 

Další zmíňka - článek z března 2024 tady zmiňuje IPTV 99 Kč

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Technikus napsal:

Škoda že není třeba foto loga TV stanice/detail obrazu při jednotlivých možnostech. 

Docela se divím, že máš DVB-T na nejlepší pozici. 

Předpokládám, že šlo o ČT v HD? 

Samozřejmě ČT HD.

Popravdě už dlouho koukám na DVBT, protože většinou koukám pokud vůbec tak na ČT1, ČT2 a ČT art a CNN Prima News, nesnesu reklamy, jinak streaming apod., a už před 2 lety, když jsem si koupil novou televizi s hbbtv, tak jsem zjistil, že když si pořad pustím místo z kabelovky tak live z ivysílání, tak je obraz lepší. A pak jsem si říkal, že stejně koukám jen na pár kanálů, které mám i na domovní STA, tak jsem prostě přehodil kabel trvale na STA, kabelovku jsem platil dál za 80Kč. jen kvůli občasnému zpětnému shlédnutí něčeho, co nebylo v archívu Ivysílání.

DVBC je hodně překomprimované 1080i50, DVBT je původní 1080p50.

Jediné zhoršení v DVBT  je u té CNN, tam to nevadí a i to jejich 720p je docela ok. Výbornou kvalitu má v DVBT i polská státní televize.

Takže teď zatím platím VF za 100Kč (občas kouknu na nějaký jiný kanál, KVIFF), net 500/50 za 200+70 a 2 telefony Super 10Mb za 417 a vnučce do hodinek za 160Kč. K tomu už třetí měsíc O2 Bronzový na zkoušku zdarma a teď i tu Podu TV za 114 Kč. 

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5, CA modul
  • OV
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možné, do toho nevidím, televize mi ale hlásí 1080p, myslel jsem tím to, že DVBC je prostě původní stream ztrátově překódovaný na menší bitrate, aby se vlezl s více kanály do jednoho multiplexu. 

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5, CA modul
  • OV
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČT má v plánu celý řetězec překopat na 1080p50 (což je samozřejmě v dnešní době poněkud haluz, když jiné veřejnoprávní TV modernizují rovnou na 4K), nicméně zatím je vše v 1080i50 a do DVB-T2 se to pouze "dopočítá" na těch 1080p50. Proto také TV hlásí těch 1080p správně, byť ve skutečnosti to ale 1080p nativ není.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   3 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...