Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

..."poklábosit se sympatickou paní po telefonu"...jako určitě, jen bych upřesnil :

poklábosit se sympaticky vstřícnou paní po telefonu, páč papouškování sazeb z ofiko ceníku moc sympatické tedy není .... 🙈🙂

  • Premium
  • Basic+
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Olmütz
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Technikusmoudrejsi budeme ne, az si vzpomenu na PIN, ale az se mi znovu nekdo ozve, pokud vubec. 

Marketingove volani to asi nebylo, kdyz chtela po me overeni PINem a souhlas s nahravanim hovoru.

No, cely ten hovor byl trochu zmateny. Vubec jsem slecnu nepochopil, co po me vlastne chce. Ona sama se nakonec omlouvala za zmatecnost 🙂 Skoda, ze pak uz nezavolala. Fakt by mne zajimalo, co mi chtela rict...

O tech zmenach tarifu a TV nabidky jsem nemel tuseni. Dozvidam se to az ted pri procitani tohoto vlakna. Vyuctovani nectu...;-( 

No, uvidime, co mi nabidnou a na jakych cenach se domluvime. Protoze si platim zaroven i O2TV a Canal+, vypada to, ze udelam VodafoneTV pa pa...

 

Je jeste nejaky zaklad v kabelu, kdyz neodebiras zadnou VF TV? Byval tam myslim DVB-T2??

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVBT (ne dvbt2) je v kabelu pokud používá Internet a nebo Vodafone Telefon.
(Není tam i DVB-C s volnými kanály?)

Pokud nevyužívá žádnou službu, tak by kaběl měl být fyzický odpojený od sítě a není tam nic.

  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 hours ago, homberg said:

O tech zmenach tarifu a TV nabidky jsem nemel tuseni. Dozvidam se to az ted pri procitani tohoto vlakna. Vyuctovani nectu..

Vyúčtování nikdo nečte. Právě proto dali upozornění právě tam a nikam jinam, ačkoli jinak kvůli každé prkotině rozesílají maily i SMS jako na bězícím pásu.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už na mě taky došlo.

Informace jenom ve vyúčtování, ale o provedené změně bude informace i v Můj Vodafone (v sekci Zpráavy z Vodafone).

Proč na stejné místo nemůžou dát i tu informaci o plánované změně prostě nepochopím.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • STB Kaon K-B3000HDCO, Compal CH7465VF
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak do sekce zprávy z vodafone byli v minulosi dána informace, že končí promo na data v EU a lidé nadávali, že tam nikdo nechodí do té sekce zprávy, tak pak je to složité

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   3 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...