Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Po podání výpovědi Vodafone nabídl net 500mbps + Vodafone TV+ za 380 včetně pronájmu zařízení, místo původní ceny 720. Bohužel ani to nestačilo na nabídku konkurence, ke které přecházím. Nicméně pro spoustu lidí to může být zajímavá cena. Doporučuji tedy dát výpověď.

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám cca 230 Kč za 500 internet vč. modemu a zbytek je za TV.

Tedy Vodafone TV 150 Kč. Otázka, zda s Prima+ nebo bez. Bez lze retenčně i 105 Kč, tedy s Prima+ lze zřejmě retenčně i tech 150 Kč. 

Nabídka by to nebyla úplně špatná. 

 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, máte pravdu, retenčně lze mít Vodafone tv+ (s Prima +) dle dostupných informací za 150,-

... a v kombinaci s retenčním balíčkem ALLinONE za 414,-(jak už tu někdo psal) to na faktuře vypadá v součtu líp než v ceníku souhrn 910,- a cenový nárůst oproti původnímu Kompletu není tak tragický jako v ostatních případech 😔

  • Premium
  • Basic+
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Olmütz
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nordic Telecom má na naší adrese optiku 1000 Mb nahrávání 200 Mb za 295 Kč.  Cena dlouhodobá a bez závazku.  Docela mě to láká a tak jsem se byl podívat co na mé adrese nabízí Vodafone.  Také tam je 1000 Mb nahrávání 60 Mb. Ale ten brutální rozdíl v ceně 599 Kč plus zařízení 100 Kč. Více než 400 Kč měsíčně rozdíl. Jelikož jsem při zadání adresy musel napsat svoje číslo telefonu,  dnes mě hned volali z Vodafone. Situaci jsem vysvětlil, načež jsem se dozvěděl,  že Nordic Telecom nikde v České republice optiku nemá.  Moje vysvětlování,  že to tam natáhl místní poskytovatel a Nordic Telecom to koupil bylo marné. No nic, když tak půjdu ke konkurenci.  Ale ta nabídka jak tam někdo psal 500 Mb a Vodafone TV + za 380 Kč je podle mě dost dobrá. Do to bych šel.  

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tam opravdu někdo dává své reálné číslo? 😉 

Takhle to jde "očůrat" i u různých srovnávačů a pojištění atd. Své číslo nikam nedávám, jen když mám opravdu zájem o danou službu. Jinak jej všanc nechci dávat.

  • Premium
  • Super
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...