Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Dobrý den, když se mění balíčky a tarify u lidí, kteří mají pronajatý ca modul z upc éry, tak se mění CA modul s "novým nastevením", nebo se prostě na dálku aktualizují data a není třeba žádný zásah. Rodičům se mění tarif a asi tam něco bude chybět, tak ať vím, jestli musím jezdit osobně či modul někam vozit na pobočku a pod. Díky.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@motorarNe, CA modul zůstává, jen po kabelu do něj pošlou nové nastavení. Jak jsem pochopil, tak se to nastavení posílá na kanálech Nova a Prima. Je třeba ten kanál mít naladěný a během nějaké max hodiny by to mělo být nastaveno. Popravdě člověk by měl alespoň jednou měsíčně tyto kanály naladit na nějakou dobu, aby se mu provedla každoměsíční aktualizace nastavení, nastavení má vždy omezenou platnost. Já na Novu nekoukám a tak se mi kdysi několikrát stalo, že mi zmizely všechny kódované kanály. Musel jsem naladit Novu a za 10 minut to bylo zpátky.

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5, CA modul
  • OV
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předplatné na CA moduly chodí pravidelně každý měsíc a nechodí jen na kanálech Novy nebo Primy, ale i na dalších multiplexech i když zřejmě ne úplně na všech.

Pokud by nějaké kanály nefungovaly, je možné si předplatné obnovit po stisknutí na tlačítko, které se nachází po přihlášení v Můj Vodafone.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpovědi výše. Tedy tento přechod na nový tarif je bez problému.

Kdyby chtěli přidat nějaký balíček, kvůli chybějícímu programu (musím to s nimi teprve probrat nebo zeptat jestli jim něco nechybí z dřívějška), tak by stačilo telefonicky objednat balíček s daným programem, dohodnout cenu a opět by došlo k dálkovému upgradu. Chápu to správně?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...