Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Pro info, ve vyúčtování z 16.6. bylo mimo jiné:

 převeden muj stávající tarif Vodafone TV - Klasik s měsíční cenou 80 Kč na nový tarif Vodafone TV se slevou 53 % s měsíční cenou 151 Kč. Váš stávající tarif nebudeme nadále nabízet ...". To už někteří znáte.

Tak jsem se ve Vodafonu zeptal na přesné porovnání obsahu obou tarifů, zdali mi zůstanou minimálně ty všechny programy, které doposud přijímám ve stávající službě, neboli co tedy konkrétně bude chybět a co bude za to extrémní 160 % zdražení nově navíc, také co bude s balíčkem SPORT který mám k tarifu Klasik za 0Kč.

Odpověděli, že TV - Klasik i doplňkový balíček Sport se ruší. A za 220 Kč za balíček sport se mi zdá hodně když nemají o2 sport a premiér ligu. 

 

Pro info, ve vyúčtování z 16.4. bylo mimo jiné:

"... že v průběhu května až srpna 2024 převedeme váš stávající tarif Vodafone TV - Klasik s měsíční cenou 58 Kč na nový tarif Vodafone TV se slevou 53 % s měsíční cenou 151 Kč. Váš stávající tarif nebudeme nadále nabízet ...". To už někteří znáte.

Tak jsem se ve Vodafonu zeptal na přesné porovnání obsahu obou tarifů, zdali mi zůstanou minimálně ty všechny programy, které doposud přijímám ve stávající službě, neboli co tedy konkrétně bude chybět a co bude za to extrémní 160 % zdražení nově navíc, také co bude s balíčkem SPORT mini který mám k tarifu Klasik za 0Kč.

Odpověděli, že TV - Klasik i doplňkový balíček Sport Mini se ruší. Také že nemá možnost výši slevy

  • Basic DSL
  • -
  • Základní
  • -
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč vám dali dvakrát upozornění v dubnu ve vyúčtování teď v červnu  info 🤔 když to tady někdo psal že dávají pouze jednou upozornění ve vyúčtování...

před 5 hodinami, Benedikt napsal:

Pro info, ve vyúčtování z 16.6. bylo mimo jiné:

 převeden muj stávající tarif Vodafone TV - Klasik s měsíční cenou 80 Kč na nový tarif Vodafone TV se slevou 53 % s měsíční cenou 151 Kč. Váš stávající tarif nebudeme nadále nabízet ...". To už někteří znáte.

Tak jsem se ve Vodafonu zeptal na přesné porovnání obsahu obou tarifů, zdali mi zůstanou minimálně ty všechny programy, které doposud přijímám ve stávající službě, neboli co tedy konkrétně bude chybět a co bude za to extrémní 160 % zdražení nově navíc, také co bude s balíčkem SPORT který mám k tarifu Klasik za 0Kč.

Odpověděli, že TV - Klasik i doplňkový balíček Sport se ruší. A za 220 Kč za balíček sport se mi zdá hodně když nemají o2 sport a premiér ligu. 

 

Pro info, ve vyúčtování z 16.4. bylo mimo jiné:

"... že v průběhu května až srpna 2024 převedeme váš stávající tarif Vodafone TV - Klasik s měsíční cenou 58 Kč na nový tarif Vodafone TV se slevou 53 % s měsíční cenou 151 Kč. Váš stávající tarif nebudeme nadále nabízet ...". To už někteří znáte.

Tak jsem se ve Vodafonu zeptal na přesné porovnání obsahu obou tarifů, zdali mi zůstanou minimálně ty všechny programy, které doposud přijímám ve stávající službě, neboli co tedy konkrétně bude chybět a co bude za to extrémní 160 % zdražení nově navíc, také co bude s balíčkem SPORT mini který mám k tarifu Klasik za 0Kč.

Odpověděli, že TV - Klasik i doplňkový balíček Sport Mini se ruší. Také že nemá možnost výši slevy

 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 5 hodinami, mirek.123 napsal:

Tenhle měsíc budeme vědět více jestli zákazníkům dojde ve vyúčtování informace ohledně převodu..... Přišlo vám dneska něco?  Ve vyúčtování ohledně převodu ,,,,       

Do posledního vyúčtování 20.6 zatím žádné oznámení o převodu služeb. Mám TV tarif Komplet. 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • -
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oznámení o převodu služeb na nové spoustě zákazníkům ještě nedorazilo, naproti tomu oznámení o zrdažení tv balíčků Sport a ALLinONE o 70 Kč od 23.7. dorazilo ve vyúčtování všem, co mají "nové" tv balíčky ...a vo tom to je ..... 🤷

  • Premium
  • Super+, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Olmütz
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si že to už je dobrovolné převody kdo nechce nemusí kdo chce může přejít podle mě ,,,  protože  zákazníkum poslali ve vyúčtování všem  mezi květnem až srpna dojde převodu .......         Nebo myslíte že bude druhá fáze   od září do prosince 🤔 je to málo pravděpodobné 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...