Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

V 7. 4. 2024 v 11:49, Technikus napsal:

Měl bys být obchoďák. 

Ale já na plnou částku určitě nekývnu. 

Tak až to nastane i u mé smlouvy, snad se domluvíme. V Praze na sídlišti je konkurence velká ať už ohledně internetu, nebo TV. TV poskytovatelů je snad ke 30ti možnostem. Ve výsledku to Voyo nebo HBO Max není pro mě podmínkou. 

 

Mám retenční i elektřinu a kdo ví co ještě dalšího. 

Tak jsem dneska odhalil novou cenovou nabídku za Komfort ve vyúčtování. Původní cena 161,39Kč (62 % trvalá a 1% individuální sleva).

Nová nabídka taky zní na první pohled lákavě, 44% sleva, přitom ale vzrostla na 219 Kč. Zdražení tedy o 35,7% a navíc to je cena ceníková, na kterou se každý dostane díky kombinaci s pevným internetem.

Oproti původním tarifům UPC zdražení opravdu "symbolické". 😄 

A sečteno podtrženo, chybí v nové nabídce sport a programy balíčků cinema a family.

Možná zbytečné ctít v dnešní době tolik programů, kolik toho bylo v nabídce předtím, doba je zrychlená, ve výsledku se člověk (teda já) primárně dívám jen na pár programů, na druhou stranu to ale dávalo možnost zapnout program i jiný. Vlastně otázka, zda se díváme dneska na TV tak hodně, aby se nevyplatil základní příjem TV programů ZDARMA přes STA a DVB-T2, když tu stejně koukáme na streamovací služby typu Voyo, Netflix, HBO a další.

No, jinak ta "trvalá sleva" je prostě marketing, co si budem. @Ondra - VodafoneOndra tu sice komentoval, že je sleva trvalá je do té doby, dokud se nezmění nabídka, čímž stejně trochu popírá význam slova "trvalý", ale kdyby se chtělo, ta "trvalá sleva" by se krásně dala aplikovat i na tu novou nabídku, aby byla skutečně trvalá...

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Rádi bychom vás informovali, že nejdříve za měsíc, ale nejpozději v listopadu 2024 převedeme váš stávající tarif  Vodafone TV - Komfort s měsíční cenou 232 Kč na nový tarif  Vodafone TV se slevou 53 %, balíček Family s měsíční cenou 316 Kč. Váš stávající tarif nebudeme nadále nabízet.

Tak uvidíme. Snad půjde domluvit jiný balíček místo Family

  • Premium
  • -
  • Sport
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Kolín
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se, že podle věty ...nejpozději v listopadu 2024... se posunul harmonogram.

 

Jinak @mrzicnení třeba čekat. Stačí zavolat na Vodafone linku a lze převod uskutečnit dřív a na libovolnou kombinaci služeb z nabízené programové nabídky a balíčků. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Jinak není třeba čekat. Stačí zavolat na Vodafone linku a lze převod uskutečnit dřív

Mohu potvrdit. já to udělal k 1. květnu a všechno trvalo +/- 2 hodiny. Což jsem tedy nečekal (tak rychle)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

image.thumb.png.6dddadb4ded086ae556e7fa877d1bcc7.png

 

Mám to s listopadem podobně.

Na odkaze změny služeb bohužel nic nevidím.

Volal jsem na VF linku ohledně nabídky, co mi umí nabídnout, tak základ bez pluska (Primu+ nepotřebuju) s alespoň dorovnáním programů z balíčku Family za 280 Kč což je nárůst ceny o téměř 74 %. 

Přemýšlím, jestli dává smysl, nebo nechat základ za 105 Kč nebo nepřejít na STA zdarma se základními programy...

@TechnikusOhledně Tvého doporučení, že není třeba čekat - nevím jak @mrzicale já osobně zatím počkám, dobrovolně si nenechám urychlit zdražení a snížení počtu programů, které mám teď. 😄  

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je čas přivítat nový tarif Vodafone TV
Chceme svým zákazníkům stále nabízet ty nejlepší služby. Proto jsme loni představili novou nabídku Vodafone TV, kterou si teď užijete i vy. Na nové řešení vás převedeme nejdříve za měsíc, ale nejpozději v říjnu 2024.

Rádi bychom vás informovali, že nejdříve za měsíc, ale nejpozději v říjnu 2024 převedeme váš stávající tarif  Vodafone TV - Komplet s měsíční cenou 829 Kč na nový tarif  Vodafone TV, balíček ALLinONE s měsíční cenou 941 Kč. Váš stávající tarif nebudeme nadále nabízet.

  • -
  • -
  • -
  • CA modul
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...