Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

@Ivo2003Jaá měl jen teď ve vyúčtování a jak jsem pochopil z diskuze i vyjádření VF někomu z diskutujících na Xku, tak ani jiný způsob komunikace k zákazníkovi neprobíhá. Nebýt součástí tohohle fóra, tak o tom sám ani nevím.

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nově se zdá, že jen formou informace ve vyúčtování.

Kdo to nečte a má třeba inkaso s limitem, brzy se to dozví, pokud zvýšená částka neprojde a naskočí eventuální pokuta. Zrovna o tom byl nějaký ten příspěvek tady (akorát se týkal změněného Odepiš). 

  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

 

Je čas přivítat nový tarif Vodafone TV
Chceme svým zákazníkům stále nabízet ty nejlepší služby. Proto jsme loni představili novou nabídku Vodafone TV, kterou si teď užijete i vy. Na nové řešení vás převedeme nejdříve za měsíc, ale nejpozději v říjnu 2024.

Rádi bychom vás informovali, že nejdříve za měsíc, ale nejpozději v říjnu 2024 převedeme váš stávající tarif  Vodafone TV - Komplet s měsíční cenou 829 Kč na nový tarif  Vodafone TV, balíček ALLinONE s měsíční cenou 941 Kč. Váš stávající tarif nebudeme nadále nabízet.

 

Mohli ušetřit "pár" písmenek a napsat: 

Chceme svým zákazníkům stále nabízet ty nejlepší služby a proto vaši službu přejmenujeme a o nějaký "zanedbatelný" peníz zvýšíme cenu. Balíčky jsme sice vůbec přejmenovávat nemuseli, ale takhle to vypadá líp a světově. 

😄

 

 

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

"Nejdříve  v září, nejpozději v listopadu"
Co to je za styl komunikace? To se máme nechat překvapit kdy to bude? A nebo pošlou ještě nějaké info měsíc předem?

Pokud si vzpomínám, tak když měnili "cihličky" za VodafonBOX, tak také oznámili takový "široce pojatý" termín. Pak mě přišel 3x za sebou email, že výměna se blíží a brzy mě oznámí přesný termín. To se za nějakou dobu stalo a termín napsali. Mezi posledním emailem a pevným datem výměny to byl +/- měsíc. 

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ve vyúčtování mi nabídli z Komfortu za 232 nově Vodafone TV+Family za 318. Po zavolání jsem to změnil na Vodafone TV za 150 + Sport za 110. Takže z původních 232 jsem nově za 260. Za mě spokojenost. 

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 2
  • Premium
  • -
  • Sport
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Kolín
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...