Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Mám dotaz.  Minulý měsíc mě přišlo vyúčtování co se týče informace ohledně převedení Vodafone TV...... Dneska je přesně měsíc co mi přišlo..... Info  jaký máte zkušenosti vy? Byli jste převedení hned za měsíc?  Hned jaký máte zúčtovací období?  

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak základní Tv byla za 150 Kč, nyní je s Prima+ za 220 Kč. 

ALLinONE bývávalo za 620 Kč. Zvýšeno je skrz zvýšené ceně Sportu (NS5, 6 apod.) a jsme u té ceny 690 Kč 

Původně tak Vodafone TV 150 Kč + 620 Kc za ALLinONE. Celkem 770 Kč 

Nyní Základní Vodafone TV včetně Prima+ 220 Kč + 690 Kč za ALLinONE a jsme celkově na 910

 

 

Tady třeba bylo nabídnuto Vodafone základní TV bez Prima+ s ALLinONE za částku 526 Kč. Předtím byla podmínka mít retenční cenu na TV Komplet za 373 Kč. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1080,- jen za Tv je teda mazec  😰

zvlášť, když za tu cenu lze mít Vodafone tv+, balík ALLinONE a internet premium (1 Gbit) i s pronájmy VodStation a stb premium .... 🧐

 

  • Premium
  • Basic+
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Olmütz
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

zvlášť, když za tu cenu lze mít Vodafone tv+, balík ALLinONE a internet premium (1 Gbit) i s pronájmy VodStation a stb premium .

Mám komplet TV, pevný inet, mobil. Platil jsem 1620.-Kč. Po převedení na ALLinONE (začátkem května) to bylo 1920.-Kč. Včera mě přišel nový účet, a ten zní: 1990.-Kč. Za co je najednou těch 70.-Kč navrch - nemám tušení. Vážně zvažuji odchod od Vodafone a přejdu na IPTV Grape. 

Abych dělal dojnou krávu po tolika letech u kabelovky a cpal peníze manažerům - ani omylem. Tohle vedení české pobočky - to jsou typičtí čecháčci, co mají místo rukou hrabla a hrabou. A po nich potopa. Tohle nemůže dopadnout dobře.

Jestli si neumí vážit dlouhodobých a solventních zákazníků - tak holt přijdou o prachy. Jejich problém - máme konkurenci. 

 

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...