Přejít na obsah

Přechod z HBO Max na Max


kautskym
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

HBO Max se mění na Max. Je dražší, ale s dvojnásobkem obsahu, přibyl sport

 

Takto zákazníky informovali vybraní operátoři:

O2 TV – Cena za balíček Kino a O2 TV tarify s přístupem do HBO Max se s přechodem na Max nemění. Více na stránkách operátora

Magenta TV – Cena balíčků HBO Základ a HBO Komplet a tarifu Magenta TV XL se nezmění. Cena samotné služby Max bude upravena na 199 Kč měsíčně. Všichni stávající zákazníci HBO Max budou převedeni do varianty Max Standard. Více na stránkách operátora

Vodafone TV – Ve službě Max budete mít aktivní variantu Standard. Změna na vyšší tarif nebo dokoupení sportovního balíčku přes Vodafone TV nebude možná. Více na stránkách operátora

Skylink –- Cena zůstane stejná. Zákazníci Skylinku mají k dispozici verzi Standard a není možné si předplatit jinou variantu. Pokud chtějí balíček Sport, mohou si ho koupit v aplikaci Max a účtovat ho bude přímo provozovatel aplikace. Více na stránkách operátora (PDF)

SledováníTV – Cena zůstane stejná jako dosud, avšak dostupný bude jenom tarif Standard. Doplněk Sport si musíte koupit přímo v aplikaci.

 

https://www.lupa.cz/clanky/aplikace-hbo-max-cenik-prihlaseni-novinky-filmy-o2-tv-vodafone-magenta-skylink/

  • Premium
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám info od HBO že bude převádět na Standard, ale funkce zůstanou stejné, tedy vč. 4K. Chtěl jsem si tedy koupit stávající roční plán, ale už to nějak nejde 🙂

Upraveno uživatelem MacLuke
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Citovat

Přihlašovací údaje zůstanou stejné. Na většině zařízení by se dokonce měla aplikace sama změnit, aby uživatelé měli přechod co nejjednodušší. 

Na TV Samsung, tabletu s Android OS i na Google Chromecast 4 HD s Android TV, 

kde jsem měl nainstalované HBO Max se mi neprovedla aktualizace aplikace sama, ale musel jsem do aplikací a tam jsem si Max vyhledal a nainstaloval. 

Poté jsem HBO Max odinstaloval. 

 

Přihlášení je funkční 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvetsi pruser je degradace kvality obrazu.. na co, mi je obsah, kdyz to pak bude vypadat bidne.. navic se to neda lehce zvysit na premium.. pak to ztraci uplne smysl si platit hbo pres VF a radej to vzit primo na maxu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Box
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba k tomu čase dospějí, že si kromě sportu budu moci přiobjednat i Premium tarif 🙂 každopádně otázka zní, jak moc chci mít DVB-C příjem HBO a Cinemaxů + Filmboxy. V případě, že na lineárním vysílání netrvám/nevyužívám a nejde mi i o Filmboxy, je to už opravdu o tom si jen říci, zda mi stačí Standard nebo chci Premium. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...