Přejít na obsah

Přechod z HBO Max na Max


kautskym
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

5 hours ago, Technikus said:

 

Na TV Samsung, tabletu s Android OS i na Google Chromecast 4 HD s Android TV, 

kde jsem měl nainstalované HBO Max se mi neprovedla aktualizace aplikace sama, ale musel jsem do aplikací a tam jsem si Max vyhledal a nainstaloval. 

Poté jsem HBO Max odinstaloval. 

 

Přihlášení je funkční 

Jsou to dvě odlišné aplikace, které se provozují paralelně kvůli různým regionům,které přecházejí či přecházely v jinou dobu. Takže odinstalovat a nainstalovat je správny postup.

54 minutes ago, Sparhawk said:

Nejvetsi pruser je degradace kvality obrazu.. na co, mi je obsah, kdyz to pak bude vypadat bidne.. navic se to neda lehce zvysit na premium.. pak to ztraci uplne smysl si platit hbo pres VF a radej to vzit primo na maxu.

Souhlas, dříve mělo smysl lineární vysílání na DVB-C u HBO kvůli vyššímu bitrate - objektivně to vypadalo lépe a mělo lepší parametry než HBO Max minimálně u HD obsahu. Dnes je to naopak, HD vypadá mizerně jak v aplikaci, tak v lineárním vysílání. Takže z mého pohledu platit přes operátora nemá už žádný smysl.

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je nějaká cesta jak vybušit z účtu předplatné od Vodafone? Našel jsem jak si připlatit Sport (nedík, nechci) ale jak zrušit Standard a dát si tam předplatný Premium, to jsem zatím nenašel. By mi tak zbylo to předplatné od Vodafone a to bych mohl věnovat nějakýmu bezdomovci, protože k ničemu jinému se stejně nehodí.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tady jsem hledal a jak vyhodit Standard jsem nenašel. Což teda nechápu, protože imho jediný důvod celé akce je vyrazit z lidí víc peněz za totéž a když už to chce někdo udělat, tak to asi nejde 🙂

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zase ten, kdo je přímo u Max získá jen přístup do aplikace, ale nebude mít TV programy, které u Vodafone jsou součástí např. Cinema, ne?

Nebo se lze dívat přes aplikaci na HBO, HBO2, HBO3 apod.? 

Je potřeba zvážit, zda jde dotyčnému zákaznikovi o videotéku s aplikací, nebo i o TV programy. 

Nejlepší by bylo za mě nabídnout doplatek ať už ze strany Vodafone, nebo Max. 

  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě, ale možnost doplatku patrně nenabízí nikdo, takže já bych byl i pro variantu, že ze svého účtu v Max vykopnu předplatné Standard od Vodafone a koupím si Premium přímo od Max. Ale zjevně tahle možnost na první pohled taky nejde.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenabízí to nikdo tak se s tím smiřte a buď to akceptujte nebo si zaplaťte max přímo u HBO. Za mě teda zadarmo drahý a zklamání, co se týče obsahu.

Vše co běží na HBO, HBO2, HBO3 je dostupné na Maxu

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, asi jediná cesta je opravdu HBO & spol. u Vodafone zrušit a snad to předplatné zmizí a následně koupit Premium. Další cesta je udělat si nový účet u Max - ovšem to přijdu o všechno, co mám v profilu (s čímž se teda asi dá smířit, když nad tím tak uvažuju). Každopádně varianta Standard je naprosto k ničemu, trochu mi to přijde něco jako reklamní tužky - šmejd bez ceny, který nikdo nechce a každej ho na potkání rozdává.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...