Přejít na obsah

Výpadek mobilních služeb


Doporučené příspěvky

V 25. 4. 2024 v 16:34, Ladik napsal:

Nechápu logiku,  že když někdo napíše,  že když je Vodafone nejhorší neměl by mít volební právo

Pro nechapave: logika je v tom, ze nespokojeny jouda ma pravo si zvolit "lepsiho" operatora.  Pokud tohle nechape, asi by bylo lepsi, kdyby to pravo nemel.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já jsem si zvolil lepšího operátora.  Místo vztekání jsem zrušil čtyři kompletně neomezené paušály a přešel k T-Mobile,  kde jsem mnohem spokojenější.  Internet jsem si nechal tam bych si přechodem k T-Mobile pohoršil.  Co se týče televize tam jsem jako hlavní udělal od T-Mobile kde mám mužský tenis a vše mě perfektně funguje i na počítači. Mám to teď perfektně namichané a jsem velice spokojený.  U obou operátorů mám domluvené skvělé ceny. Všichni tohle nedokáží,  ale to neznamená,  jim sebrat volební právo.  Spíš jim poradit. 

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Signál a rychlosti budou značně individuální podle lokality.
Takže je možné, že někde je Vodafone nejpomalejší a O2 nejrychlejší a jinde je nejrychlejší Vodafone a nejpomalejší TMO.

Takže to nejde moc objektivně porovnat.
Nabídky služeb a kvalitu služeb u TV už porovnat lze.

  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Ivo2003 napsal:

Signál a rychlosti budou značně individuální podle lokality.

ano, tohle by si měl každý uvědomit 👍

U mě po přechodu k TMO se rychlost na 5G síti oproti Vodafonu vyšplhala na  dvojnásobek. Takže u mě rozhodně dobrá volba  i finančně. Někdo to bude mít  přesně naopak, tak to prostě je .....🤨

  • Premium
  • Basic+
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Olmütz
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Ivo2003 napsal:

Signál a rychlosti budou značně individuální podle lokality.
Takže je možné, že někde je Vodafone nejpomalejší a O2 nejrychlejší a jinde je nejrychlejší Vodafone a nejpomalejší TMO.

Takže to nejde moc objektivně porovnat.
Nabídky služeb a kvalitu služeb u TV už porovnat lze.

Objektivně porovnat to jde, viz https://www.vodafone.cz/nase-sit/#mobilni-sit, ale samozřejmě to neplatí ve 100% všude. A také záleží na preferencích. Ve městech obecně problém nebývá a rychlost nad 10Mbps je v mobilu v 99% času zbytečná. Ale samozřejmě je velice příjemné stáhnout za pár sekund několika gigový mapový soubor, aktualizovat či nainstalovat nové aplikace atd.

Letos jsem byl na Valašsku na dovolené, malá chatová oblast uprostřed lesů mezi kopci, 2g signál dobrý, ale 4g nebo 5g naprd. Pobavil mě místňák, který se mě zeptal, jakého mám operátora a poslal mě pár set metrů jedním směrem k jednomu kopci, kdybych měl druhého, tak bych se prý musel jako on vydat druhým směrem a se třetím operátorem bych mohl telefon rovnou vypnout. I když k 4g či 5g to bylo nejblíž u Vodafone, on měl přesto jiného operátora, který má lepší pokrytí u něj doma. Nejlepší tam má prý ten třetí a toho nemá, protože by se na chatě nechytal.

Takže buďme jako uživatelé rádi za možnost volby a za to, jak máme přísnou legislativu a regulátora. Máme tu na Evropské poměry skvělé pokrytí.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...