Přejít na obsah

Převod CA modulu


Good_God

Doporučené příspěvky

V 29. 7. 2024 v 11:36, marian.lozi napsal:

Plánuji konec s Vodafonem. Mám na smlouvě se Základní VTV za 150Kč/měs. dva zatím aktivní a funkční odkoupené CA moduly (1xCI a 1xCI+), oba již bez záruky. Z podpory mám potvrzené, že lze převést na nového majitele přes https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/1/636/dohoda_o_prevodu_prav.pdf . Jestli má o ně někdo zájem, tak za téměř symbolických 500Kč + případné náklady s převodem nebo zasláním.

Tak už nic, konec nabídky teď!

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přepsat lze spolu s TV tarifem. To někomu nemusí ale může vyhovovat. Ale já už na služby Vodafonu prdím a nechci dále čekat, tak jsem dal výpověď. 
Čísla jsou buřt - moduly skončí v elektroodpadu, za ty leta se už dávno amortizovaly.

Upraveno uživatelem marian.lozi
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 7. 2024 v 11:36, marian.lozi napsal:

Plánuji konec s Vodafonem. Mám na smlouvě se Základní VTV za 150Kč/měs. dva zatím aktivní a funkční odkoupené CA moduly (1xCI a 1xCI+), oba již bez záruky. Z podpory mám potvrzené, že lze převést na nového majitele přes https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/1/636/dohoda_o_prevodu_prav.pdf . Jestli má o ně někdo zájem, tak za téměř symbolických 500Kč + případné náklady s převodem nebo zasláním.

image.png.31ed690829c6467f7d761ac6f2a436ce.png

Bohužel nelze poslat soukromá zpráva, proto píši sem

Koupím oba moduly. napište mi

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Začíná mi nějak blbnout CA modul. Programy se nenačtou, po vytažení a vložení CA to sice napíše úspěšné ověření CA, ale napíše to akorát "žádný název programu" unknow. Televize Sharp 40BL2EA, doteď vše fungovalo.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...