Přejít na obsah

Modem k premium set top boxu DVB-C


Honza01

Doporučené příspěvky

Mám takový dotaz, dlouho vlastním CA modul pro DVB-C a před měsícem jsem se rozhodl pronajmout si i Premium set top box (ne Google). Operátorka mi tvrdila, že k set top boxu potřebuji i Vodafone modem ke zpětnému přehrávání. Já mám doma optiku, ale když jinak nedala a pronájem je za 0 korun, tak jsem souhlasil. Technik to dovezl já to zapojil a vše běželo. A teď to dilema, které mám po týdnu, jsem zjistil, že pokud je box připojen k Vodafone station, funguje mi zpětné přehrávání, ale není funkční Disney + a Amazon prime video. Píše to chybu připojení. Pokud box přepojím na svůj net od ČEZu, tak vše jede, jak má, a to včetně zpětného přehrávání. Proto si myslím, že to postrádá smysl, aby modem od Vodafonu byl zapnutý, ale zároveň nevím, jestli to tak funguje, nefunduje jen u mě. 

Pro úplnost dodávám, že na modemu je nastaven tarif k TV za 0 a cena za pronájem za 0 korun.

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station Fibre
  • Vsetín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu tv tarifu je modem pouze pro zpětné shlédnutí a nahrávky. Ostatní spojení proto není možné - nechápu proč Vodafone nepovolí i spojení na tyto servery.

Takže dvě možnosti - buď používat compal a nepůjdou aplikace a nebo používat vlastní připojení a pojede vše a modem uklidit do skříně a nebude brát elektřinu, ale zase Vodafone TV bude zatěžovat internetovou přípojku.

  • Souhlasím 1
  • Děkuji 1
  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Hezký večer, Ivo2003 to popsal správně. A protože je to internetové připojení určené výhradně pro box (za které neplatíte nic navíc), tak to je příčina, proč fungují pouze doplňkové funkce Vodafone TV.

Klidně ale můžete využít vlastní modem a náš mít "ve skříni". Jen pokud by došlo k nějakým technickým potížím, budou od vás kolegové z technického oddělení určitě chtít, abyste vše vyzkoušel i s naším modemem. Proto je vhodné ho mít dostupný, kdyby to náhodou bylo potřeba 🙂 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...