Přejít na obsah

Prémiový set-top box versus HD PVR Kaon


dad18

Doporučené příspěvky

Nepůjde ti protože sám píšeš že je vyřazený.Ale já píšu o cihle a kaonu s diskem které vyřazení nejsou a lidi je mají stále v pronájmu a stále přes ně koukají..

  • Start
  • -
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cihlu už v pronájmu určitě nikdo nemá, jak už psal Marek, všechny byly vyřazeny z provozu a jejich podpora byla ukončena.

na bazarech bylo Cihel docela hodně, protože když je Vodafone rušil, tak je lidem nechával a ti se je pak ještě snažili prodat, 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mám pořád Kaon s diskem a pokud mě k tomu Vodafone nedonutí, tak si ho nechám.

Hlavně asi kvůli internímu disku, takže si nahrané věci můžu pustit kdykoliv zpětně.

Navíc mi vyhovaly 2 tunery - jeden program jsem sledoval a druhý se zatím nahrával.

Jen se trochu bojím, co budu dělat až mi Kaon odejde.

Jestli jsem jenom špatně nehledal, tak nic takového už Vodafone nenabízí.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • STB Kaon K-B3000HDCO, Compal CH7465VF
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divné,že by nevyřadily kaony co byly před cihlou. Ano,tu velkou černou krabici jsem ještě před měsícem viděl u známé doma. A můj kaon ještě v pondělí fungoval,a sousedi ten kaon mají stále v provozu.

před 1 minutou, Skippi napsal:

Zatím mám pořád Kaon s diskem a pokud mě k tomu Vodafone nedonutí, tak si ho nechám.

Hlavně asi kvůli internímu disku, takže si nahrané věci můžu pustit kdykoliv zpětně.

Navíc mi vyhovaly 2 tunery - jeden program jsem sledoval a druhý se zatím nahrával.

Jen se trochu bojím, co budu dělat až mi Kaon odejde.

Jestli jsem jenom špatně nehledal, tak nic takového už Vodafone nenabízí.

Ano,takhle jsem taky uvažoval a nedal bych kaon ani za nic.. Ale nový box je fakt lepší.. Nahrávky tam sice vydrží jen tři měsíce,ale nahrávat najednou můžeš kolik programů chceš.Na kaonu šli jen dva a když si trefil ty co jsou každý v jiném muxu tak ti polovina programů nešla.Nahrávku kterou bych si chtěl nechat napořád,jsem si sehnal na netu a uložil do pc.Kaon se i dost sekal,nebo ten disk s nahrávkama se taky sekal,takže jsem to jednou za půl roku musel dát do továrního nastavení a o ty nahrávky tak jako tak přišel.

Až ti kaon odejde,tak si vezmeš premium box a budeš litovat že si to neudělal dříve.😀

  • Start
  • -
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Kaon jsem měl taky. A to nastavení nahrávání bylo perfektní (nemá ho ani můj Samsung)  nastaveno 5 min před a snad 30min po pořadu a nic mi neuniklo 😄 ( známe Novu a Primu, že )

 

před 12 minutami, Skippi napsal:

... Navíc mi vyhovaly 2 tunery - jeden program jsem sledoval a druhý se zatím nahrával.....

 

Jen myslím, že ty pořady nesměli být ve stejném MUXu. jinak se to přeplo na nahrávaný program. 

 

A vytáhnout data z něho šli i na PC s Win. Byl takový šikovný prográmek co "viděl" i EXT naformátované disky. Do dneška mám na PC film Policajt nebo rošťák s Belmondem, nahrávaný na tohle 😄

 

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý Kaon nevyřadili, protože to je offline zařízení jen pro příjem a neobsahuje žádný licencovaný software, narozdíl od cihly, takže fungovat může dokud bude v provozu systém CONAX a karty.

Handan 6000 měl dva tunery a uměl nahrávat až 4 stanice současně a na pátý se koukat.

Na Alze jsou DVBC set top boxy. Po připojení externího hdd by to mělo fungovat stejně jako Kaon.

Upraveno uživatelem Ivo2003
  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CI+ je dneska standard, Vodafone žádné restrikce v rámci toho pluska neuplatňuje, takže nevidím důvod proč by ty boxy z Alzy neměly fungovat, tady je spíš otázka zda takový hloupý box dneska ještě dává smysl, jedině snad kvůli tomu nahrávání na disk.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...