Přejít na obsah

Přehled připojených zařízení na webu Můj Vodafone


Pavel m

Doporučené příspěvky

Odstávky systému dělají (a už dlouhodobě) proto, aby to nefungovalo. Protože já mám modem Compal a před víkendovou odstávkou  a údajném pro mě vylepšení ( !!! ) jsem ho v "Můj Vodafone" měl a teď tam mám . . . . obrázek napoví.

Ovšem zase nutno podotknout, že před odstávkou jsem tam měl ohledně TV jenom STB Vodafone, ale už ne Kaon., teď tam mám oba dva. Nevím, jestli se mám smát, ale i tenhle "humor" začíná lízt na nervy. 

 

2024-06-16_142704.png

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď už se ani nedostanu do "Můj Vodafone". Ani se netočí "kolečko", vůbec se to nenačítá. Což zhruba před hodinou ještě šlo (to info o problémech ohledně toho opravování tam už nebylo). Ještě jsem jim přes portál stačil napsat, co mě po jejich opravě nejde. Skvěle opravený. Super. To je tak, když se opravují věci, které fungují (asi aby někdo dokázal, jak je ve firmě důležitý, potřebný a nefláká se a tudíž nepropustitelný)

Za časů Karnevalu a  UPC tohle opravdu nepamatuji. Když bych měl namalovat graf, tak čára jde šupem dolů.

Vážně uvažuji, že se přepnu na GRAPE SC. Je to IPTV, inetový kabely mám natažené ve všech místnostech, inet od nich také mám. Hodinová záležitost. Protože tady, jak to poslední dobu pozoruji, to jde pomalu ale jistě k ledu. 

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Ivo Mašek napsal:

Odstávky systému dělají (a už dlouhodobě) proto, aby to nefungovalo. Protože já mám modem Compal a před víkendovou odstávkou  a údajném pro mě vylepšení ( !!! ) jsem ho v "Můj Vodafone" měl a teď tam mám . . . . obrázek napoví.

Ovšem zase nutno podotknout, že před odstávkou jsem tam měl ohledně TV jenom STB Vodafone, ale už ne Kaon., teď tam mám oba dva. Nevím, jestli se mám smát, ale i tenhle "humor" začíná lízt na nervy. 

 

2024-06-16_142704.png

také mám to samé

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, Zyxel VMG8623-T50B
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odstávka se zřejmě (ne-)povedla a tak snad to narovnají:

 

web Můj Vodafone

- propojená zařízení pod TV nevidím. 0/10 (včera bylo vidět) 

- nevidím modem k internetu 

 

Mobilní aplikace Můj Vodafone 

- vidím správný počet mobilních zařízení pod TV

-nevidím modem k internetu 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co má "Můj Vodafone" a chyby v něm (které jsou defacto trvalé) společného se skladovým systémem prodejen ? 

Přes víkend po přihlášení do "Můj Vodafone" se tam objevila hláška o opravě, což jsem chápal. Ta včera večer zmizela a "Můj Vodafone" chvíli fungoval v plném rozsahu. Ovšem s chybami, které popisuji výše.

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není jen o prodejnách. Skladový systém je databáze všech zařízení. Tady bych to tipoval, že se rozbilo nějaké propojení nebo se ještě někam nenalily informace z jedné databáze do druhé, protože STB v Můj Vodafone vidím. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...