Přejít na obsah

Dvoufázové ověření do Můj Vodafone


Pavel m
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

  • tomus změnil název na Dvoufázové ověření do Můj Vodafone

Takhle když není připojení psáno přímo na mně,  je to velká komplikace když nemám mobil přímo u sebe.

A i ostatní tu psali, že v můj Vodafone občas rodičům na dálku restartují modem když je nějaký problém.  Takhle budou muset na dálku řešit i přeposlání  sms.

No aspoň to není řešení jak u KB nebo RB kdy se pro vstup do bankovnictví  musí fotit dynamický QR.

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kautskymA co by vam tak hroznyho podvodnici v Muj Vodafone mohli provest? Pristup k uctu s penezi to neni. Maximalne vam tam muzou naklikat nejaky sluzby navic, a zde by nejaky druhy faktor overeni opravdu byt mohl.

 

Fio banka ma napriklad pristup do bankovnictvi taky pouze na heslo, ale jakakoliv akce (penezni transakce, zmeny nastaveni atd.) je nutno autorizovat i tim druhym faktorem.

 

@LadikBiometricke overeni se bere jako silnejsi zabezpeceni nez je heslo. Me to u T-Mobile takto vyhovuje, pristup do aplikace otiskem, zaplaceni pres Google Pay take potvrzeno otiskem. Akce na par vterin.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VTV Set-Top-Box 2G_A, COMPAL CH7465LG
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@thornung tak hodně lidí tu řešilo, že si třeba nekoupili netflix a že ho mají naúčtovaný, a na daný portál (objednávka netflixu) má stejné údaje jako do můj vodadone.

To samé m-platby.

 

 

navíc na odkazu výše po prokliknutí je věta: Na nový způsob přihlášení přejdou všichni zákazníci Vodafonu při novém přihlášení do Můj Vodafone. 

před 3 hodinami, Pavel m napsal:

Vodafone připravuje dvoufázové ověření pro přihlášení do Můj Vodafone

https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/prihlasovani-e-mailem/dvoufazove-prihlaseni-muj-vodafone/

 

Upraveno uživatelem kautskym
  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...