Přejít na obsah

Dvoufázové ověření do Můj Vodafone


Pavel m
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

U Air Bank a FIO jde měnit tel. číslo v samoobsluze na webu úplně v pohodě a ověření je přes mobilní klíč v aplikaci v mobilu. U ČSOB se to pak řeší zpětným voláním z banky na nové číslo, a taktéž nutností potvrzení přes mobilní klíč v mobilu. Trvat na vlastnictví starého čísla už z logiky věci prostě nedává smysl, protože hodně lidí to původní číslo prostě nemá (typicky bylo třeba firemní a po odchodu z firmy ho zaměstnanec vrací firmě).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám i aplikace, ze kterých je potřeba certifikáty vyexportovat a přenést do nového zařízení a když se to neudělá a aplikace se smaže, tak jsou ty certifikáty nenávratně pryč. Ale to jsou opravdové bezpečnostní aplikace, ne dětský hrátky s smskama.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ta datovka by byla zpoplatněna 10 Kč. I tak je to levnější jak dopis nebo čas při cestě na pobočku, kor třeba při přítomnosti v zahraničí. 

Jinak zrovna ČS umí ověřit přes aplikaci George i telefonního bankéře. Tak by už nebyl nějaký extra problém zainteresovat do aplikace ověřovací notifikaci při hovoru s operátorem i u změny tel. čísla - volám na linku se žádostí o změnu tel. čísla, operátorka vyšle notifikaci do aplikace George, ověřím se otiskem/PINem do aplikace a paní změnu zapracuje v systémech ČS. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže zrovna to číslo je ve Spořce docela velkej kalibr, na běžnej přístup k účtu stačí aplikace a ta jde autorizovat pomocí bezpečnostního kódu, co si člověk může vytisknout v bankomatu. 

Tak přepral jsem password manager aby se mi samo vyplnilo heslo, kód z smsky se taky vyplní sám a teď ještě aby pohnul zadkem ten jouda, co to spáchal a opravil přidávání dalších služeb  od jiných plátců. Nechápu jak někdo může takovej polofunkční zmetek vypustit ven. Nejvíc bych prozatím ocenil radu z Twitteru - přidejte si další účet v aplikaci. Jasně, skvělej nápad - teda až na to, že v aplikaci mi to napíše, že v aplikaci to nejde a mám to udělat na webu (kde to teda jde, ale nefunguje to).

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem založil heslo,...

Po přihlášení vidím to nejblbější číslo z těch x čísel, které v rodině máme, to které skoro nepoužívám. Takže na mě svítí, že  nemám data a tlačítko na přikoupení,...

Kde si můžu změnit výchozí  číslo, abych hned po přihlášení viděl svůj (nejpoužívanější) tarif?

 

Přišla mi sms, že  si dcera založila heslo pro dvoufazové ověřování a že má nově práva administrátora. To je to poslední, co chci. Kde v nastavení toto omezím jen na běžného uživatele?

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • Basic
  • Red Basic
  • Základní
  • CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zlaťák

Ten prvni dotaz jsem tu už psal že to změnou přihlašování Vodafone odstranil. Již jsem poslal včera dotaz a zprávu na vodafone aby to technické oddělení vyřešilo a dalo zpět.

K druhemu dotazů vůbec nevím 

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. To je paráda. Já  právě nikde nastavení rolí nenašel, takže se momentálně děti můžou hrabat v nastavení všech tarifů,...

 

A s tou výchozí službou s hrůzou zjišťuju, že i widget mi teď ukazuje informace k prdu.

To se ve Vodafonu někdo posral nebo si něčeho šlehnul. Jestli by nebylo lepší to všechno vrátit do původního stavu.

  • Basic
  • Red Basic
  • Základní
  • CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...