Přejít na obsah

Dvoufázové ověření do Můj Vodafone


Pavel m
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Jdite už fakt dozadele. Nahlásil jsem dnes,že v appce chybí navyšování rychlosti a dva balíčky a to na tři dny a sedm dní.

No a ta prasečina se opět opakuje. Po zadání e-mailu,nového hesla a zadání SMS kódu,Vás to odhlásí.

Jdite už fakt od válu. Už potřetí jsem odinstaloval včera na dnešek aplikaci. Kolem poledne to šlo a teď se to opakuje. Když na to nemáte,tak to nedělejte.

  • Bez kabelu Naplno 5G
  • Premium 5G
  • -
  • -
  • Krucemburk
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
  • Řešení

@PaegasRobin777Pokud při přihlašování do aplikace zadáváte SMS kód, tak se nepřihlašujete správně. Prosím, podívejte se na https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/hesla/zmena-prihlasovani/ do rozbalovací části "Po nastavení nového přihlašování e-mailem se nemůžu přihlásit do aplikace Můj Vodafone, co mám dělat?".

Buď při přihlášení nezadáváte e-mail a heslo, nebo se nepřihlašujete přímo v aplikaci, ale v okně, kde je webová samoobsluha.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Pokud při přihlašování do aplikace zadáváte SMS kód" -  něco mi uniklo? 🤔🤔  zatím to chce SMS jen při přihlášení přes web.... ale asi je někdo ve Vodafonu napřed .....škoda jen, že samotná apka už od včerejška občas vypadává, nejde se přihlásit ....přihlášení se nezdařilo, zkuste se přihlásit e-mailem .....a nic 🤷

  • Premium
  • Basic+
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Olmütz
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu potvrdit že aktuálně se nelze přihlásit do Můj Vodafone přes mobilní aplikaci, včera jsem se tam přihlašoval a fungoval to, dnes to končí na chybové hlášce 

Přihlášení se nezdařilo

Nyní se nelze přihlásit e-mailem, zkuste to prosím později.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně Můj Vodafone teď stojí za vyliž P…l co na to jiného říci. A takový špatných recenzi  v AppStore a Obchod Play jsem dlouho nečetl a nezažil 😂

@Ondra - Vodafonedával jsem pak ještě jeden dotaz, zda náhodou není Vodafone povinný oznámit změnu podmínek minimálně 30 dnů před změnou, a jestli ano tak oznámení novych podmínek pro Můj Vodafone nebylo nikde řečeno

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...