Přejít na obsah

Dvoufázové ověření do Můj Vodafone


Pavel m
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, Ondra - Vodafone napsal:

@DaviddvbcJestli spravujete účty několika známým, tak by to pro vás naopak mělo být jednodušší. Budete mít jeden e-mail a heslo a po přihlášení do samoobsluhy se můžete přepínat mezi různými zákaznickými účty, ke kterým získáte přístup. 

@Ondra - VodafoneTak já spravuji účty jen sobě - část vyřešilo sloučení dvou smluv (byť jako výchozí mi to teď vždycky nabídne službu, které se v upc říkalo dummy net, a na ní k nastavení věru moc není) a připojení třetí smlouvy (ke které se nedostanu, protože jsem socka jen s jedním mobilním číslem) se zatím stále řeší. Dřív jsem se dostal pohodlně ke všem smlouvám, takže vidět v tomhle pokrok zatím moc nedokážu.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo fajn. Ono je to takové nedotažené. Teď třeba nechodí autorizační smsky 🤷🏻‍♂️

edit: tak chodí, ale trvá jim to zhruba tak 10 minut 🙂

Upraveno uživatelem CableG
  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru na vědomí, ale nejsem spokojen as tímto způsobem. Roky používám přihlášení přes číslo smlouvy a heslo. bez problémů. Nyní jsem musel přejít na mail a ověření. Vzhledem že se jedná jenom o možnost přes všechna tel čísla udávaná nějakým automatem a ten není schopen nic jiného odpovědět na dotaz, než spojte s tel. podle pokynů a to stejné se opakuje i po těch pokynech. Je nemožné se spojit a lidským operátorem a nevím jak. S UPC byl problém, ale Vodafone je doopravdy unikát. bohužel má všechno přes vodafone internet, TV i VTV na počítač tel předplacenou kartou. Umí někdo poradit jak se spojit s lidským operátorem?díky za email zprávu svecz@seznmcz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to dělal tak, že jsem počkal na hlášku "stiskněte (nějaký numero) pokud chcete mluvit s operátorem. Zabralo to vždycky.

Upraveno uživatelem CableG
  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 8. 2024 v 16:45, Zdeněk Švec napsal:

Umí někdo poradit jak se spojit s lidským operátorem?

Ano postup vyse od @CableG...."stiskněte (nějaký numero) pokud chcete mluvit s operátorem. -tohle je spravne a je to ve druhe urovni nabidky volba 0

Uz nekolik dni resim nekolik cisel na jedno jmeno + tv na jine s tim ze kontaktni cislo a mail je totozny s mymi... Takze dovolat se lze ale nekdy jsou vytizeni vice a chce to trpelivost.

Ted naposledy(dnes dopoledne) mne slibili ze do 24h mi opravi abych mohl vyuzit moznosti jenz se zobrazi po prejiti na tuto adresu https://www.vodafone.cz/muj/profil?status=identity-added (samozrejme po prihlaseni) kde je moznost upravit cislo pro zasilani dvoufazoveho overeni. Nyni to konci hlaskou ze se jiz cislo pouziva.

Chtel jsem i vyuzit volby pripojit ucet coz pro zmenu konci ze ucet je jiz pouzivan jinym administratorem pozadejte ho.... -Tam ovsem vidim nadejne bod C) kde se pise ze pokud cisla budou shodna tak se pripoji automaticky bez overovani. Takze snad pokud se zadari sjednotit cislo pro dvoufazi tak se nekam doberu... -no nebo jsem naivni))
Kdyz sem zde ve vlakne videl tech problemu co vznikly tak jsem me prihlasovani odlozil do doby kdy mne donuti platba -platim totiz tlacitkem v samoobsluze. To nyni nastalo a...

Uvidim zda se u mne neco pohne, pokud ne vezmu podklady + ntb a na pobocce prednesu pozadavky, ukazu v praxi ... Sem zvedav jak se stim poperou sami, snad to dele nez dopoledne nezabere...

Re: zatim se zadarilo jen sloucit dve cisla pod jednu samoobsluhu a v ni se prepinat ... -to je zatim cca 1/4 z toho co treba udelat...

 

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...