Přejít na obsah

Dvoufázové ověření do Můj Vodafone


Pavel m
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Citovat

Ta povinná složitost hesla mě  zabíjí. Takže jsem momentálně bez přihlášení. 😞

Na tom nic složitého není. Napiš nějaké slovo, které je s tebou nějak vázané (např.), hned za něj napiš čárku, nebo tečku, nebo dvojtečku, a hned za tím nějaké číslo, které je s tebou nějak spjaté (třeba). Dej uložit - a je hotovo.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

používám dobíjecí SIM Vodafonu v alarmu. Chtěl jsem se přihlásit k účtu, abych zjistil stav kreditu, ale chtělo to po mě nastavení dvoufázového ověření. A tady je problém. Jelikož je SIM v alarmu, nejsem schopen si přečíst SMS kvůli dvoufázovému ověření a moje tel. číslo již používám s jiným účtem. Nevíte někdo jak to vyřešit?

Vlastimil Škoda

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Jílové
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Ondra - Vodafone napsal:

@Ondrej1Nemusíte si vytvářet dva přihlašovací účty (dva e-maily). Jednoduše si k už vytvořenému přihlašování (e-mailu) přidejte přístup i pro firemní účet. A po přihlášení do samoobsluhy si pak můžete provést přepnutí na druhý zákaznický účet. Návod najdete tady: https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/prihlasovani-e-mailem/jeden-email-pro-vice-uctu/

A jak se má postupovat v případě, že po zadání připojované služby a stisknutí tlačítka Pokračovat se chvilku točí kolečko a pak se znovu aktivuje tlačítko Pokračovat?

 

Taky tleskám programátorům a doporučil bych jejich odchod na pracovní úřad, protože pokud dokážou vyrobit přihlašovací dialog, který korektně nespolupracuje s password managery, tak nemají pro svou práci ani tu nejzákladnější kvalifikaci.

Upraveno uživatelem CableG
  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Taky tleskám programátorům a doporučil bych jejich odchod na pracovní úřad, protože pokud dokážou vyrobit přihlašovací dialog, který korektně nespolupracuje s password managery, tak nemají pro svou práci ani tu nejzákladnější kvalifikaci.

No, asi tak nějak. Authenticator (a podobně) ještě neobjevili.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, tomus napsal:

Tak to zatím nech bejt, dneska je první den co to zprovoznili a je možné že tam mají nějakou chybičku, já to vždycky dělám tak, že když něco nefunguje a není to pro mě životně důležité, tak to neřeším počkám několik dní a většinou to pak samo začne fungovat,

pro urychlení to můžeš nahlásit přes webový formulář na Vodafone.

Přes webový formulář toho moc nezadá, když se nemůže přihlásit 🙂 

před 5 minutami, Ivo Mašek napsal:

No, asi tak nějak. Authenticator (a podobně) ještě neobjevili.

Mám u VF tři účty, u všech mám stejné telefonní číslo. Je to pro ně moc komplikované naprogramovat, tak se rozhodli komplikovat život jiným. Pokud by použili nějaký authenticator, tak pevně věřím, že s jejich schopnostmi a uvažováním nebude možné mít jednu autorizační aplikaci pro všechna přihlášení. Ano, aktuálně mám přístup k jednomu účtu jako administrátor, k jednomu jako uživatel (nepřišlo mi podstatné si dávat vyšší přístup) a třetí účet přidat nejde vůbec. Včera všechno fungovalo 🤷🏻‍♂️

 

Nebudu chodit kolem horké kaše a řeknu to takhle: jsou to tajtrdlíci.

Upraveno uživatelem CableG
  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 1
  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to má dobrý. Ne každý má takové štěstí. Jen mě napadlo - když VF dává při výpadku internetu neomezená data, tak já bych se stavil zítra na nějaké prodejně pro telefon a k tomu dvě čísla, to by šlo ne? A až to vyřeší, tak si to všechno zase můžou vzít 🙂 

  • To se mi líbí 1
  • Haha 2
  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes webovky se přihlásit jde. Přes appku to prostě nejde.Prostě po autorizaci kódem to vrací zpět na zadání e-mailu,hesla. Dneska už to tak tzv. Doprasily,že to nejde vůbec.

Tak,že vzkaz je jediný. Jděte od válu.Žádný dvojfázák na appce není potřeba. Banky,T-Mobile to nemají taky. Stejně tak nový tarif pro děcka.

Klienti,zákazníci chtějí datovou SIM kartu 100  GB jako má konkurence a neomezený data přes 5G (bezdrátový internet). Tečka.

Spoiler

IMG_8269.png

IMG_8270.png

IMG_8271.png

IMG_8272.png

 

  • Bez kabelu Naplno 5G
  • Premium 5G
  • -
  • -
  • Krucemburk
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...