Přejít na obsah

Kompletní výpadek internetu i TV


Doporučené příspěvky

V Moravskoslezkém kraji (Ostravsko) se prohnala dost silná bouřka. Vypadlo i pár mobilních vysílačů z důvodu výpadku proudu a úderem blesku. Jelikož doby, kdy jsem z části žil v Ostravě jsou pryč, nedokážu posoudit dopad a délku nedostupnosti mobilního signálu. Z mého pohledu větší problém (rozhodně déle trvající) byl výpadek kabelových služeb, z důvodu požáru v kolektoru (jak už zde zaznělo), kde vede optická trasa. Hasičům dlouho trvalo, než požár dořešili a než tam kohokoliv pustili. Dle toho, co se ke mně dostalo, dělali, co mohli a pak samozřejmě jsou nějaké lhůty, odvětrávání, vyšetřování atd. než tam mohou někoho pustit. Našel jsem historické záběry z Ostravy, kdy se řešil také požár nějakých kolektorů. https://www.youtube.com/watch?v=3436tSdS61g a to zaplnění prostoru pěnou, než tam vůbec vlezou, je zajímavé + záběry z kolektorů v Ostravě https://www.youtube.com/watch?v=ATeOcfPnWyA

Prý se mezitím optická trasa provizorně přemostila (co šlo) a vede "nechráněná venku" přes nějaké záložní řešení, na což nešlo napojit vše. Takže co šlo, tak běží i když ne ve 100% kvalitě/rozsahu. Od večera probíhají přípravné práce, kde to jde (těch postižených subjektů v kolektorech bude více, všichni se tam naráz nevejdou a hasiči tam asi nepustí desítku lidí najednou) a kdy to jde. Ale myslel bych si, že zítra, pokud to půjde, bude dořešeno. Naivní optimista si bude myslet ráno, normální optimista dopoledne, realista během odpoledne, mírný pesimista podvečer a silný pesimista, že to zítra nedořeší. Já jsem normální optimista, tak uvidíme. Rozhodně nejsem Marvin a odpověď na otázku, která zajímá naprosto všechny je 42

Spoiler

image.png

 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 12 hodinami, cvancara napsal:

OVA - obraz ostrý, jako břitva. Možná proto, že DVB-C? VTV taky v cajku.

Ve ktere casti  Ovy ti to jede?

 

před 8 hodinami, Jindra 67 napsal:

Stale nefunkčni uz 13 hodin digitalni tv bez signalu,Ostrava-Poruba 

Poruba asi nejede cela vubec -Ja 5obv. stale nic...
8obv. -staram se tam o jeden byt tak mam info... V dome spousta lidi ze setrvacnosti presla UPC > VTv . Internet si uz dost najemniku poresila jinak.
Tohle je dalsi impuls pro navrat ke spolecne ant. , dost najemniku ma jen zakladni nabidku... Takze se bude delat poradek s rozvodem a budou odchazet...

 

vyp.png.719d741888a6fbce2cfcb2f71783a978.png

  • -
  • -
  • -
  • CI
  • O-va
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...