Přejít na obsah

Kompletní výpadek internetu i TV


Doporučené příspěvky

Krásný časy, když neexistovaly mobily, internety, televize měla jenom jeden program, . . . . Toho času na mnoho aktivit, venku nám chodila štíhlá mládež (dneska to je hrůza - nejde to přehlídnout). . . .  ( 😄 )

Zrovna dneska na křižovatce (mimo přechod) šla madam a čuměla do mobilu. A jelo auto. Řidič machr, stačil se jí na těsno vyhnout. Já už ji viděl pod koly. A madam? Ještě se rozčilovala.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Ivo Mašek napsal:

Krásný časy, když neexistovaly mobily, internety, televize měla jenom jeden program, . . . . Toho času na mnoho aktivit, venku nám chodila štíhlá mládež (dneska to je hrůza - nejde to přehlídnout). . . .  ( 😄 )

Zrovna dneska na křižovatce (mimo přechod) šla madam a čuměla do mobilu. A jelo auto. Řidič machr, stačil se jí na těsno vyhnout. Já už ji viděl pod koly. A madam? Ještě se rozčilovala.

Zdravím Ivo. Máš naprostou pravdu. Jinak, co vláčky?

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • STB
  • Olomouc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Ondra - Vodafone napsal:

Dobré odpoledne,

aktuální informace o tom, kde evidujeme nefunkční službu, jsou k dohledání na https://www.vodafone.cz/vypadky

Jak už tu padlo, výpadek na Ostravsku je důsledkem velmi silné bouře, která se prohnala v noci ze středy na čtvrtek. Došlo pak k požáru kolektoru, který mimo jiné zničil i naše technologie. Včera se podařilo pro některé lokality vše zprovoznit, ale úplně všude ještě ne. Oprava je poměrně náročná, protože na některá místa se stále nemáme možnost se dostat. Technici teď pracují na náhradním řešení, i to bude vyžadovat spolupráci s hasiči a dalšími složkami. Je možné, že se to povede ještě dnes, ale garantovat to nemůžu.

Ale tyhle informace nejsou vůbec přesné. Na www.vodafone.cz/výpadky se nedozvíte jak to vypadá ve vašem okolí. U mně včera od 18 hodin naprosto nesledovatelná TV. Dnes v poledne to bylo v pořádku, a okolo půl druhé zase rozhašený obraz. Včera jsem kvůli tomu několikrát resetoval STB i porozpojoval spoje a pak to nechal být. Kdyby informace o nějakém problému byla k dispozici, nemusel jsem dělat spoustu zbytečných věcí. Ovšem Vodafone nekomunikuje a po 19 hodině si účtuje 49 korun když se chcete spojit s operátorem. Ten váš robot tam je k ničemu. To jsem napsal slušně.

před 4 hodinami, LenkaP napsal:

Již třetí den nefunguje ani internet, ani TV. Co kdyby nám někdo dal alespoň vědět o co se jedná. Prozatím jsem nezaznamenala žádnou omluvu přitom platíme jak mourovati. Pracuji na internetu. Kdo mi ty tři dny zaplati ? Lenka

Vodafone absolutně nekomunikuje. Kdy bylo UPC tak alespoň když jsem tam zavolal, tak nejprve oznámili, že se někde něco podělalo.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • STB
  • Olomouc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ivo Mašek Máš pravdu, když jsem si před 4 lety pořídil první el. koloběžku a bál se na silnici, tak jsem jezdil po chodnících a řikám si, pomalu a bacha na malé děti a psy.  A jaké překvapení když proti tobě jde člověk, oči dolu na mobil a metr přede mnou prudce zahne o 90  stupňů i když je tam silnice. To nechápeš. 

Ale beru to tak, že už jsem moc starej 🙂

 

  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Technikus napsal:

Možná by jako okamžitá kompenzace pro dotčené lokality stačila možnost neomezená data přes mobilní telefon, aby mohla být využita jako záložní připojení přes wifi hotspot po dobu výpadku. 

Otázkou je, jak jsou na tom v dotčených lokalitách BTS a mobilní služby /data. 

Já v Můj Vodafone měl možnost aktivovat neomezená data, když jsem měl výpadek/upgrade sítě. Tohle Vodafone docela dobře umí, když máte pod jedním účtem. Zrovna teď v pondělí jsem aktivoval v sámošce neomezená data na týden. 

Ad účtování hovoru. Účtuje se jen to, co se dá vyřešit v samoobsluze či jinak bez živého člověka. Za nahlášení výpadku určitě nikomu nebudou nic účtovat. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...