Přejít na obsah

Nevyzadany reset hesla k Muj Vodafone


homberg

Doporučené příspěvky

Tak jsem dnes obdrzel email od VF, ze mi bylo resetovano heslo k samoobsluze/Muj Vodafone s odkazem, kde si heslo mam zmenit. Moje prihlasovaci udaje se pry objevily v nejake databazi hacknutych uctu. Samozrejme ten odkaz je k nicemu, protoze tlacitko ke zmene hesla je nefunkcni, stejne tak dalsi klikaci prvky - duvodem je neovereny ucet (povedel mi slovensky pan na telefonni podpore). Dale jsem se od nej dozvedel, ze k opetovne aktivaci weboveho Muj Vodafone budu muset navstivit prodejnu Vodafonu a to i s manzelkou, na kterou byl kdysi ucet UPC veden 😞 Tak vam nevim, je to super sluzba zakaznikum, nebo zbytecna sikana? Chapu, ze bezpecnost..., ale kdyz se prokazu vsemi daty, admin heslem, cislem uctu, neslo by to prece jen online? Prodejnu Vodafonu si budu muset nastudovat, ta co u nas byla tu uz davno neni...

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@homberg Hezký den, sice neznám vaše údaje, ale podle popisu můžu potvrdit, že o podvod nepůjde, pokud se dozvíme o situaci, která by mohla znamenat riziko zneužití údajů, tak preventivně zasáhneme.

Jen jsem moc neporozuměl tomu, co teď chcete měnit. Pokud jste používal přihlašování e-mailem, které jsme vám na základě zprávy vypnuli, tak se do Můj Vodafone dostanete s číselným heslem a můžete si přihlášení e-mailem znovu nastavit... Zkusím ty možnosti rozepsat:

Pokud znáte číselné administrátorské heslo, tak se můžete do Můj Vodafone přihlásit a  provést změnu na vlastní kombinaci. K tomu není potřeba mít ověřený e-mail. Postup najdete na https://www.vodafone.cz/pece/muj-ucet-cislo/hesla/zmena-hesla/.  Je zde popsaný i postup pro změnu hesla pro e-mailové přihlášení.

Pokud znáte číselné administrátorské heslo a chcete si nastavit přihlášení pomocí e-mailu (například jste ho dříve používal a my jsme vám ho zrušili), tak aktivaci zadáte podle návodu na https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/prihlasovani-e-mailem/aktivace-prihlasovani-emailem/.

Jestli neznáte číselné administrátorské heslo, tak je několik možností, jak ho můžete obnovit. Pro on-line obnovení může být potřeba ověřený e-mail, to je pravda. Pak jsou i další varianty, můžete osobně zajít do prodejny, ale lze také podat písemnou (naskenovanou) žádost apod. Všechny jsou popsané na https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/hesla/zapomnel-jste-heslo/

 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondra - Vodafonedekuju za reakci. Pokusim se strucne vysvetlit muj problem. Jak jsem psal vyse, VF me zresetoval heslo a tim i pristup do Muj Vodafone. Ucet byl (je) veden na jmeno moji manzelky, pristupove udaje - email a heslo jsou moje z meho stareho, zruseneho octu. Tady je potreba zminit, ze jsme za doby UPC meli jen ucet manzelky, po prechodu na Vodafone jsem zalozil jeste svuj ucet s telefonem, TV+Internet byl na manzelku. Po nejake dobe jsme oba ucty sloucili do manzelcina uctu. Po vcerejsim resetu me prihlaseni do Muj Vodafone nabizi pouze muj stary, davno nepouzivany ucet, ve kterem samozrejme nic neni, vsechna data jsme prevedli na ucet manzelky. No a ktomu uctu ja se nemuzu dostat.

Zmena hesla neni ten problem. Radsi jsem ho presto zmenil. Problem je, ze nevidim ucet manzelky, ktery je jediny spravny.

K Vasi prvni vete - preventivne jste zasahli i presto, ze o zadny podvod neslo. 

Tak opetovny telefonat na 800 77 00 77, tentokrat prijemny, zensky hlas muj problem vyseril behem minuty. Slovensky kolega na lince by se mel zastydet...

Upraveno uživatelem homberg
  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...