Přejít na obsah

Změna přístupu k účtu


matesss222

Doporučené příspěvky

Nemůže mi někdo pomoct jelikož vodafone je k ničemu a vůbec mi nepomohli včera mi někdo změnil email k vodafone účtu a převedl sim na e sim ale když se snažím resetovat heslo pomocí telefoního čísla napíše mi to "Zadané číslo není aktivní číslo Vodafone" a to hlavní nepamatuji si že bych si zde dělal někdy účet takže jak to že jsem ho měl. 

mám sice oskartu ale tam nic o e sim není a když se snažím zablokovat číslo tak se to prostě nepotvrdí skvělé

  • Start
  • Basic
  • Základní
  • TP-Link Archer C6
  • svratka
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Změna přístupu k účtu

S tímhle bude nejlepší zavolat na Vodafone linku, zajít na pobočku apod.

Pokud máš čas a nespěcháš, lze použít https://tam.je/forum/. Ale osobně si myslím, že taková věc a la security incident by se měla řešit hned a ne tady na foru. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc jsem to tedy nepochopil jaký účet ti vlastně hacknuli, nějak to moc motáš dohromady,

nicméně tady ti nikdo moc nepomůže, maximálně tě zde technická podpora Vodafone odkáže na zákaznickou linku Vodafone, nebo návštěvu prodejny, případně jak psal Technikus na kontaktní formulář, ale ten bych v tomhle případě také nedoporučoval, protože to může trvat několik dní než se někdo ozve.

A proč ti na Vodafone vlastně nepomohli ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@matesss222Pěkný den, určitě bude dobré, pokud se s námi telefonicky spojíte na lince 800 77 00 77 (*77), aby operátoři zjistili, o co konkrétně se jedná. Ve svém zprávě zmiňuje přístup k Můj Vodafone a změnu na eSIM, ale také zmiňujete, že máte Oskartu, která má svou vlastní samoobsluhu Moje Oskarta. Oskarta nepodporuje eSIM.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...