Přejít na obsah

Výpis hovorů


Doporučené příspěvky

Když jde sms číst i na webu,  tak to znamená, že operátor  je musí  zvlášť  někam ukládat.  A to se jim asi nechtělo.

Normálně jsou SMS uložené v SMS centru je do doby doručení na mobil. Poté jsou nenávratně smazány.

  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je dost problém, protože z mého čísla někdo volá lidem a nabízí služby (spoofing). No a už se do toho vložila i policie, protože někteří to moje číslo nahlásili. A prý toho je v poslední době strašně moc. Už jsem to řešil i na služebně, ale jim nestačí ukázat v aplikaci, že jsem na dotyčná čísla nevolal (jasně, dá se to vymazat). Říkali, že mi sice věří, ale výpis hovorů operátora by byl lepší. No a co s tím, milý Vodafone...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@traminPěkný den, pokud je situace v řešení PČR, tak se s námi spojí a potřebné výpisy si vyžádá, to není nic neobvyklého. Stále platí, že výpis hovorů najdete ve Vyúčtování za období zpětně. Své Vyúčtování si můžete stáhnout po přihlášení heslem administrátora v samoobsluze Můj Vodafone na webu. Současně vám doporučím příklady spoofingu nahlásit i u Vodafonu. Máte možnost nám tyto případy poslat SMS zprávou na telefonní číslo 7726 (je to zdarma), kdy nám do textu zprávy prosím napište údaje o podvodných hovorech. Informace můžete zaslat ve více zprávách. Vše nám také můžete poslat přes  https://tam.je/forum.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policie si to může samozřejmě vyžádat, ale jak jsem psal, je toho spousta. A pokud nedošlo k žádné újmě, tak se jim do toho asi nechce. Že si můžu stáhnout výpis ve vyúčtování samozřejmě vím, ale než dojde ke konci fakturačního období, tak nevím nic. Je to tak složité, umožnit to průběžné načíst v samoobsluze?

@Veronika - Vodafonepopis jsem zaslal na tam.je/forum

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si teďka hraji s podvodníky kteří dávají na facebook falešné reklamy, kde třeba "Babiš" nabízí  zázračné zhodnocení vašich peněz a tam spoofing jede fakt ve velkém, denně se mi třeba pokouší volat 10 různých telefonních čísel českých mobilních operátorů, když zkusím zavolat zpět tak většinou volané číslo neexistuje a nebo když už se někomu dovolám tak vůbec neví o tom že by mě volal,

T-Mobile prý má nějaký firewall proti spoofingu, nicméně předevčírem jsem mluvil s jednou podvodnící samozřejmě s ruským přízvukem a ta volala z předvolby 605... a když jsem za 10 minut volal zpět, tak volané číslo  opět neexistuje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...