Přejít na obsah

Výpis hovorů


Doporučené příspěvky

T-Mobile již neumožňuje, aby mobilní čísla v jeho síti šla používat jinak, než jenom s konkrétní SIM kartou. Výjimkou je, když si uživatel tel. čísla dá na T-Mobile žádost, aby s tím číslem mohl nakládat na vlastní odpovědnost i jinak, např. si ho přiřadil k VoIP lince. Nicméně to neřeší situaci, kdy je mobilní číslo původně v síti T-Mobile odportováno jinam, což může být i případ té předvolby 605. A že se nedá dovolat zpátky, k tomu slouží obvykle datové SIM karty, kdysi třeba Twist Internet Online a číslo přiřazeno na VoIP (dnes už nelze).

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, tomus napsal:

Já si teďka hraji s podvodníky kteří dávají na facebook falešné reklamy, kde třeba "Babiš" nabízí  zázračné zhodnocení vašich peněz a tam spoofing jede fakt ve velkém, denně se mi třeba pokouší volat 10 různých telefonních čísel českých mobilních operátorů, když zkusím zavolat zpět tak většinou volané číslo neexistuje a nebo když už se někomu dovolám tak vůbec neví o tom že by mě volal,

T-Mobile prý má nějaký firewall proti spoofingu, nicméně předevčírem jsem mluvil s jednou podvodnící samozřejmě s ruským přízvukem a ta volala z předvolby 605... a když jsem za 10 minut volal zpět, tak volané číslo  opět neexistuje.

ano T-Mobile má u nový taarifů Next Security, který vše hlídá, je na klientovi, zda jí bude chtít či nikoliv

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, Zyxel VMG8623-T50B
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nedávno volala "Microsoft support". Docela mě to rozesmálo, tak jsem toho Indického chlapce s ne moc dobrou "íngliš" alespoň trošku zdržel. Jako člověk, který se občas baví na YT sledováním kanálů jako Scammer Payback, Scambaiter...  Škoda, že mě zastihl v práci a ne doma, pustil bych ho na svou virtuální mašinu, která složí pro hraní, testování a jako honeyspot.

  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ta MS support je celkem promyšlená. Je o tom půlhodinové české video na youtube.

Pravý MS mi ale cca před dvaceti lety opravdu volal.  Jako průzkum spokojenosti s jeho technickou  podporou.  Jednou  z +1 předvolby a po druhé bez identifikace (ne skryté  číslo ale jako "hovor bez ID".  Jako kdyby volal z analogové ústředny).

  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...