Přejít na obsah

Překlopení SD stanic do HD


Doporučené příspěvky

V nabídce je stále dost stanic, které jsou jen v SD. Nejen u Vodafonu. Pár z nich sice HD verzi má, ale většina zatím ne - čili otázka spíše na provozovatele. Ale tlačí nějak třeba VF na pilu nebo čeká až se vysílatel rozhoupe? Přijde mi, že v tématu nových stanic tohle zapadne, tak se ptám tady a přikládám potupný seznam...

AXN Black

AXN White

BabyTV

CNN

Crime & Investigation

Disney Channel

DW

Extreme Sports

Fishing & Hunting

JimJam

Minimax

Mňau TV

MTV

MTV 80s

MTV 90s

MTV 00s

MTV Hits

Club MTV

Nickelodeon

Nick Jr.

NickToons

...zvláště u DW, C&I, CNN, Disney Channel, MTV, Nickelodeon, NickJr., NickToons kroutím hlavou, že to tak trvá. Obsah v HD mají. A playout pokud vím také. To má hlavně Disney a Nick z té reklamy málo? Jsou to poslední feedy na světě v SD. Jsme jak někde v Kongu. Minimax, JimJam to slibuje. AXN Black, AXN White údajně u sousedů brzy, tady nevím. A u zbytku netuším vůbec. Jo, máme Disney+ a SkyShowtime, takže to "může být jedno". Ale je to prostě ostuda. Každý rok se to odkládá. Vždyť i Cartoon Network, bez reklamy!, v HD je. Tak nevím, proč by děti měli u nejsledovanějších stanic koukat na bramborovou kvalitu. Nebo proč americká CNN za HD oproti české za to nestojí. Jo, celkově spokojenost. Jen asi 20-25 SD mazanic ze zbytku 150 nebo kolika HD skvělý. Ale když máme v HD i nějaký lowcost ezo... bizár.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

50 minutes ago, kraftwerk007 said:

Takovou Mňau TV v HD nebo UHD jistě někdo ocení 😁

Popravdě ano, kdyby Mňau TV vysílala v UHD a nebyla to mazanice, tak si to možná i někdy jako screensaver na TV zapnu (ok, asi bez zvuku, ale i tak) 😹

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, cvancara napsal:

Vy jste někteří z toho HD úplně ujetí.

Takovou reakci bych čekal možná před 10 lety, ne dnes. Jde o princip. Platíme si kabelovku. Jde o zahraniční stanice globálních firem. Obsah v HD mají. HD je dnes standard snad. Kdyby v SD vysílal stále nějakej Barrandov nebo Teleshopping TV, ok... To dokážu ještě pochopit a je mi to buřt. Ale i takové tv, včetně Relaxu, dokáží odbavit a nabídnout HD. Zatímco Disney, Paramount, AMC nikoliv? Notak.

před 3 hodinami, kraftwerk007 napsal:

Takovou Mňau TV v HD nebo UHD jistě někdo ocení 😁

Pro lidi co mají psa nebo kočku možná by ses divil 😄

před 5 hodinami, Ivo2003 napsal:

To jsou většinou stanice na které se moc lidi nedívá.

U MTV 90s pro vyšší kvalitu nejspíše ani HD nepomůže. Někdy mi připadá, že zdroj jejich videí je 480p Youtube.

Myslím, že MTV má furt lepší zdroj než třeba Očko. Aspoň to je 16:9.

A aspoň na ty dětské stanice se dívá lidí hodně. Akorát to pěstuje dioptrie.

před 6 hodinami, r2d2 napsal:

Ona je mazanice i v tom HD, s tímto bitrate se bohužel není moc čemu divit 🙂 Ale jinak souhlas, ty SD kanály se dají zapnout tak maximálně na mobilu.

Na čemkoliv větším než 1m to je humus. SD kvalita mě odrazuje víc než jejich obsah.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jack_6428To chápu. Já mam např. občas slabost pro Červeného Trpaslíka - ten český dabing mě prostě z nějakého důvodu baví. Vysílá to Paramount, ale dá se na to koukat opravdu jenom na mobilu, protože je to SD kanál... 😞

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...