Přejít na obsah

Aplikace Můj Vodafone - kde je zrychlení dat?


McVitas
Přejít na řešení Vyřešil Veronika - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Ta aplikace je naprostý nefunkční šrot, to by snad líp naprogramoval i student prvního semestru VUT, než ti patláci, co to dělali pro VF. Mně tam třeba soustavně svítí jakási nepřečtená zpráva z ledna 2024 o Androidu, a když ji chci přečíst, tak mě to přesměruje kamsi na mobilní data a abych se znovu přihlásil. To samozřejmě udělám, ale pak to nahlásí chybu a abych vymazal mezipaměť a nakonec "Nepodařilo se zpracovat váš požadavek. Opakujte požadavek později" a tím to končí. Lepší tu appku vykopnout pryč, než si tím svinit telefon.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
  • Řešení

@McVitasPěkné odpoledne, je to stále na stejném místě. Je potřeba se však v Můj Vodafone přepnout na správné telefonní číslo. Postup najdete na stránce: https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/prihlasovani-e-mailem/prepnuti-sluzby-muj-vodafone/.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB
  • -
  • VF Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajn, přes samoobsluhu jsem to změnil. Proč to ale roky fungovalo a teď najednou se mi to samo od sebe někam přepnulo a musím to spravovat?

Postup přepnutí čísla v mobilní aplikaci je velmi neintuitivní! V sekci "Můj účet" je moje číslo a vedle něj šipka - logicky očekávám že když tapnu na šipku tak se zobrazí hned seznam mých dalších čísel, ale ne - objevím se v obrazovce "přepnout účet" a číslo zmizí a vidím pouze svoje jméno a pod tím že jsem Administrátor. Vedle fajfka a červený zobák. Když tapnu na zobák, tak najednou vidím seznam čísel a můžu si vybrat! Sorry ale tohle je zmatek. Všechny pravidla správného UI říkají, že pokud je někde vybírací seznam, tak právě zvolená aktivní položka by měla být zobrazena! Červený zobák > obvykle neoznačuje že prvek je rozbalovacím seznamem. Správně a obvykle tam bývá ikonka ve tvaru v. Prosím předejte programátorům

Screenshot_20240923_153051_My Vodafone.jpg

Upraveno uživatelem McVitas
  • Premium
  • Super
  • -
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je jedno krkolomné řešení a sice, že se v samoobsluze vytvoří účet uživatele (ne admina) pro dané telefonní číslo a takto se pak člověk přihlašuje v mobilu. Potom je už volba zrychlení dat hned na úvodní obrazovce. Kdo nepotřebuje přes mobil správu více čísel nebo služeb, ale stačí mu jedno jediné, tak to může řešit tímto způsobem. Upraveno uživatelem Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@McVitasJeště je další varianta - nastavte si telefonní číslo, na kterém využíváte Zrychlení na maximum, jako výchozí službu po přihlášení do Můj Vodafone. Postup najdete zde: https://www.vodafone.cz/pece/muj-vodafone/prihlasovani-e-mailem/prepnuti-sluzby-muj-vodafone/

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Teď jsem si všiml že v profil / zprávy z Vodafonu mám taky něo nepřečteného o verzi Android a když na to tapnu tak "pro zobrazení čerpání dat se nejprve přihlašte", takže se podruhé přihlašuji a jsem opět na domovské obrazovce a zpráva stále nepřečtená :-]

Co kdybyste to smazali ať to tam na nás nesvítí? 😉

Upraveno uživatelem McVitas
  • Premium
  • Super
  • -
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je totiž nezničitelná zpráva. Máme jí všichni a už nám zůstane, protože je vypálená na plotně disku v serverovně Vodafone a nikomu se nechce hledat na jakém disku to je  😄 🤣

  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tahle stará zpráva dokáže dokonce shodit celou aplikaci Můj Vodafone a opravdu se jí nedá zbavit, takže by bylo dobré aby se tím konečně někde začal zabývat a smazal jí, už se tady na to upozorňovalo.

Screenshot_20240927-170042.png

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...