Přejít na obsah

Apple TV - zvuk


wheeler

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám aplikaci VTV v Apple TV. Oproti aplikaci v systému Tizen funguje naprosto perfektně. Všiml jsem si však jedné věci. Zvuk v aplikaci pro Apple TV je výrazně horší kvality než u aplikace Tizen. Pokud by došlo i v tomto ohledu k nápravě, budu naprosto spokojen. Víte o této chybě? Budete jí opravovat?

  • Basic
  • -
  • Family
  • -
  • Domácnost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radit výměnu HDMI kabelu u digitálního přenosu mi přijde poměrně zbytečné. Někdo to řešil tuším u iPadu. Aplikace pro Vodafone bude mít totožný problém. 
 

@wheelerpro vyloučení kabelu bych vyzkoušel třeba aplikaci YouTube, jestli je vystup a kvalita na první dobrou totožná u ATV i TV jako takové. Pokud ne, pak bych se ještě podíval do nastavení TV, zda nějakým způsobem neupravuje zvuk z HDMI zdroje. 

  • -
  • Super
  • -
  • -
  • Plzeň
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mám stejný problém. Aplikace v Apple TV funguje daleko (DALEKO) rychleji a lépe, než nativní aplikace televize Philips s Android TV, nicméně zvuk je u Apple TV znatelně horší. Kabelem, ani nastavením to opravdu nebude, když všechny ostatní streamy, jako Netflix, YouTube, Apple Music apod. zní skvěle.

Aplikaci pro Apple TV jsem nadšeně vítal, ale zvuk je opravdu o tolik horší, že se mi vyplatí z Apple TV přepínat zdroj na pomalou a kostrbatou aplikace v televizi.

Veliká škoda, nadšení rychle opadlo.

  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...