Přejít na obsah

Potřebuju moje staré telefoní číslo


Luboš

Doporučené příspěvky

Dobrý den, potřeboval bych s nějakým způsobem získat ať už jenom na jeden den moje dřívější telefoní číslo. Respektivě moje “1. Čislo”  

a nebo cokoliv. 
Je nějaká možnost? 

 Důvod je, že mám e-mail u kterého jsem si změnil heslo a zapomněl ho. A problem je že číslo pro obnovu je moje “1. Číslo”  u Vodafonu co jsem měl. Momentálně mám už přes 2 roky moje “2. Číslo” které je aktuální  

 Ale potrebuji SMS z “1. Čísla” 

 

Změnu čísla jsem chtěl já sám. 
Znám celé “1. Čislo” 


treba nějaká možnost o zakoupení určitého čísla?

  • Start
  • Basic
  • Základní
  • Vodafone Gigacube
  • Pelhrimov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se lehce může stát, že uplynula lhůta, po které je číslo vráceno zpět do oběhu. Může ho tak mít už někdo jiný. A pak jsou dvě možnosti.

1. Prokážu poskytovateli emailu, že jsem vlastníkem emailu a ten mě do něj pustí.

2. Domluvím se s majitelem nového čísla na spolupráci ohledně obnovení a změny telefonu u účtu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem kdysi stejný problém a díky dobrým vztahům a ochotě mého obchodního zástupce (Vodafone) se podařilo zjistit, že číslo je pod O2 (původně Oskar/Vodafone) a není aktivní. Takže jsem jej do asi tří dnů měl zpět pod mým účtem. Ale to jsem prostě měl štěstí. To číslo už může klidně používat někdo jiný a klidně u jiného operátora. Čili jedině zjistit, zda je číslo aktivní a poprosit protistranu o součinnost (vysvětlit situaci). Hodně štěstí. 

  • -
  • Super
  • -
  • -
  • Plzeň
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číslo patřící Vodafone bylo u O2 a bylo neaktivní? To tam došlo k nějaké podivné situaci.
I kdyby si ho někdo převedl k O2, tak v okamžiku ukončení smlouvy O2 přenesené číslo vrací zpět do majetku Vodafone, kterému neustále patří (i když bylo převedeno jinam)

  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...