Přejít na obsah

Ztráta,zmizení nahrávek ze set-top boxu Vodafone


dad18

Doporučené příspěvky

Mizí mi z setoboxu nahrávky, píše se že vydrží 90 dní a pak se automaticky smažou.Ale smazali se mi o dost dříve, konkrétně jsem si nahrával serii Rambo který se začal vysílat před cca dvěma měsíci a serie Avengers taky tak a najednou tam nemám ani jeden díl.Je tam nějaké jiné pravidlo, že se zahraniční filmy mažou dříve?

  • Super
  • Basic
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staré nahrávky co se nevejdou se automaticky odmazávají.
A někdy to nahrává mnoho dílů seriálu najednou a tak se to může stát celkem snadno.

Ale asi to je lepší řešení než u konkurence SledovaniTV - kde nahrávky zabírají místo i když ještě nejsou nahrané a tak nejde si dopředu naplánovat nahrávání na celý měsíc dopředu s tím, že postupně se bude nahrávat a postupně odmazávat.

  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlídám si kolik mám volného místa a vždy to je kolem 30 %. Plná kapacita je 100 hodin záznamu a 90 dní na uložení. Je mi divné i to, že nějaké filmy co mám nahrané které jsem najisto nahrával před Avengers tak tam mám. U některých mám že zbývá cca 5 dní do smazání.

  • Super
  • Basic
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může jít o technický problém, já jsem měl podobnou zkušenost před rokem (viz zde: https://www.techforum.cz/topic/62368-samovolné-mazání-nahrávek/#comment-466777).

Některé samovolně smazané nahrávky se po čase opět objevily (mám dojem, že někdy pomohl i restart STB vytažením ze sítě).

Upraveno uživatelem rebo
Pečlivější přečtení nadpisu dotazů (odstraněno "pokud používáte STB")
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@dad18Pěkný den, princip fungování tu už ostatní popsali správně - nahrávky ukládáme nejdéle na 3 měsíce a záleží i na tom, zda vám zbývá dostatek prostoru na jejich uložení, což je max. 100 hodin záznamu. Pokud ani jedno jejich zmizení nevysvětluje, zkuste prosím zavolat na 800770077 a vyberte volbu pro technické potíže, kdyby se vám to opakovaně nedařilo, napište nám podrobnosti přes https://tam.je/forum a my to předáme. Díky.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dovolal na podporu... První reakce byla - no to víte,je to jen elektronika,takže se to stává,nejste první ani poslední - Jediné řešení byl restart setoboxu a jediné co se stalo je že si musím zase srovnat stanice podle sebe,ale nahrávky se nevrátily.Takže jestli spoléháte na to že si nějaký seriál pustíte v celku tak bacha aby vám to taky nezmizelo.

  • Super
  • Basic
  • Sport
  • Vodafone TV Premium
  • Teplice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...