Přejít na obsah

rychlost Brno-Kr.Pole


Návštěvník graver

Doporučené příspěvky

Návštěvník graver

Kdo jste z této lokality, prosím o zkušenost s rychlostí v posledních týdnech. Od "optimalizace" 18. a 23.5. mám rychlost cca. 10% pod nominálem v obou směrech (Turbo 1M).

 

díky všem

john

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo jste z této lokality, prosím o zkušenost s rychlostí v posledních týdnech. Od "optimalizace" 18. a 23.5. mám rychlost cca. 10% pod nominálem v obou směrech (Turbo 1M).

 

díky všem

john

 

potvrzuji tuto lokalitu, T2000 jede kolem 4.4 - 4.6Mbps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coz je samozrejme nesmysl, nastaveni je pro vsechny zakazniky stejne, je jedno z jakeho jsou mesta.

 

ale...jsem myslel, ze nastaveni je na modemu...tudiz muzou klidne vsechny modemy dane lokality (Brno) dat trochu niz, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Ano, je to tak! Všechny CM můžou mít stejně nastavenou rychlost. Kvuli změně technologii, jež zprostředkovávají provoz datových služeb, je toto globální mírné snížení rychlosti možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník graver

Snížení o 10% bych nenazýval mírné (nehledě na to, že jsem od té doby opakovaně naměřil i hodnoty kolem 700 kbps).

No, dokud nebude v lokalitě rozumná konkurence, bude se ke mně holt Karneval chovat tak, jak se chová... Jediná další alternativa je tady ADSL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

1. Nevím, z čeho usuzuješ, že vykřikuju.

2. Ano, pojem "agregace" se dostal už i k nám na dědinu.

3. Psal jsem, že ADSL je jediná alternativa v mé lokalitě (bohužel), ne že o ní uvažuju.

Zkus nepsat rychleji, než myslíš :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

podle tvého "stylu" vyjádření, jsem usoudil, že se hodláš přestěhovat na "konkurenční" ADSL.

 

Tím "výkřikem" jsem chtěl zahnat to, aby se agregace stala i na Karnevalu ... díky bohu, že to neni.

 

Přemýšlím většinou rychleji než píši.

 

Samozřejmě sem se Tě nechtěl nikterak dotknout, takže jestli ti to způsobilo nějakou újmu, tak se veřejně omlouvám :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...