Přejít na obsah

rychlost Brno-Kr.Pole


Návštěvník graver

Doporučené příspěvky

Návštěvník graver

>podle tvého "stylu" vyjádření, jsem usoudil, že se hodláš přestěhovat na "konkurenční" ADSL.

...jsem si všiml :wink:

 

>Tím "výkřikem" jsem chtěl zahnat to, aby se agregace stala i na Karnevalu ... díky bohu, že to neni.

Nestraš :!:

 

Přemýšlím většinou rychleji než píši.

Toho "většinou" si vážím (nic ve zlým) :D

 

>Samozřejmě sem se Tě nechtěl nikterak dotknout, takže jestli ti to způsobilo nějakou újmu, tak se veřejně omlouvám

jednu noc jsem probrečel, ale už je to dobrý :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

dj.kure : jsi si skutecne 100% jistej tim, ze Karneval zadnou agretaci neuplatnuje ? Ale uplatnuje.... Akorat proste neni pevne dana. Ale proto maj datovy limity, aby se neprojevovala. Kdyby VSICHNI zacli v jednu chvili neco tahat, tak ver, ze to nepojede jak ma. U ADSL se agregace taky prevazne neprojevuje. ADSL jsem nejakou delsi dobu mel a nejak si nepamatuju ze bych mel problemy s agregaci, s vyjimkou zacatku ADSL kdy ji jakoby "zapli". Ale to uz je nakej rok zpatky. Kazdopadne ROZHODNE bych se ADSL neobaval kvuli pojmu "agregace". Zhodnotil bych skutecny rychlosti (to ze to nejede na 100% a prakticky maximum je o neco nizsi NENI zpusobeno agregaci), cenu a datovej limit. tot vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

Karneval nema agregaci. Kdyby vsichni tahali, tak by si mel klesnout na "garantovanou" rychlost. Nevim ja jsem na adsl agregaci pocitoval. V prubehu dne se max datovy tok menil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pojmy mají kromě technického výkladu taky komerční obsah. Karneval nemá agreagci - prohlašuje, že nemá. Pokud jde o rychlost, tak jsem v průběhu své komunikace s Karnevalboys pochopil, že nominál je pojem, který se pěkně vyjímá na nějakých promodokumentech - de facto, jak mi bylo vysvětleno (de iure by to mohlo být jinak), bych hov*o nadělal, i kdybych místo na nominálu byl na garantované rychlosti pořád. Takže jsem permanentně nějakých 7-10% pod nominálem a je vymalováno.

U ADSL pak je agregace komerčně deklarovaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

pinguin : Ale jasne ze ma, akorat o ni nepise. Neni to zadny pevne stanoveny cislo. Muze se tomu rikat jakkoliv, agregace, sdileni, jak je libo, kazdopadne kdyby vsichni tahali tak urcite nebudou rychlosti ani na tech puvodnich pred zrychlovanim. To by ta cena byla trochu jinde. Pocita se proste s tim ze sou datovy limity a kazdej svuj limit prososa jindy, a sance ze by vsichni zacli tahat zaroven je tim padem skoro nulova.

Vzdyt to delaj i leckteri wifi poskytovatele.... je to zalozeny na tom ze proste kdyz zacne byt treba vic konektivity tak se proste prikoupi. (popr. upravi cena ale to sou dalsi veci s tim souvisejici) Ale rozhodne to neni tak ze by tam mel kazdej kdykoliv "rezervovanou" tu "svoji" rychlost (podivej se ceny za 1:1 garantovany pripojeni, uvidis rozdil) A muze prave dojit na to ze kdyz se shodou nahod najde vic lidi kteri neco tahaj tak se to mirne zpomali. Uz to je vlastne projev jakysi "agregace".

(A jak uz sem psal, to ze to jede par procent pod nominalni rychlosti neni zpusobeno zadnou formou sdileni atd, jelo by to tak uplne stejne i kdyby si byl na cely siti Karnevalu sam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...