Odesláno 15. února 2018 7 let Aktuální čísla, která v noci našeho času zveřejnila společnost Liberty Global, vlastník UPC: http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/kabelovy-operator-upc-roste-pocet-klientu-sluzby-freesat-klesnul-ke-stovce-tisic--1786418
Odesláno 15. února 2018 7 let BTW, k cemu tyhlety udaje jsou obycejnemu smrtelnikovi?! Pripomina to doby, kdy nas soudruzi na prvnich strankach Rudeho prava oblazovali zpravami o tom, kolik milionu tun uhli vyrubali hornici behem extra sobotni neplacene smeny na pocest nejakeho vyroci... K cemu mi ta hausnumera jsou a jak poznam, jestli to je moc nebo malo nebo tak akorat?!
Odesláno 15. února 2018 7 let @Evzen během dopoledne dám tiskovou zprávu za UPC na web, kde je to popsáno srozumitelněji Tak Vám jí pak pošlu.
Odesláno 15. února 2018 7 let Dekuji, to fakt nebude potreba... Tiskove zpravy jsou uplne to same v bledemodrem - plne udaju, ktere jsou obycejnemu cloveku uplne k prdu. Tiskove zpravy slouzi jen k tomu, aby se zamestnalo par lidi... od tech nestatniku, kteri ten pamflet davaji dohromady, az po ty nestastniky, kteri je nasledne papouskuji v ruznych mediich.
Odesláno 15. února 2018 7 let Společnost UPC Česká republika, vedoucí poskytovatel inovativních digitálních služeb televize, internetu a telefonie v České republice, pokračovala v posilování své tržní pozice i v roce 2017. Pokračující výrazné investice do rozšiřování sítě a zkvalitňování služeb přinesly na konci 4. čtvrtletí 2017 více hodnoty pro zákazníky a růst prodeje ve všech segmentech, s celkovým dosaženým počtem 616 300 zákazníků, kteří využívali 1 188 200 služeb (RGU´s). Tiskovou zprávu si můžete přečíst ZDE
Odesláno 15. února 2018 7 let SK VERZE: Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, ktorá je súčasťou Liberty Global, najväčšieho svetového poskytovateľa televíznych a širokopásmových služieb, evidovala vo štvrtom štvrťroku minulého roku ďalšie rozširovanie svojej širokopásmovej siete a rast predaja digitálnych služieb. Pokračujúce výrazné investície do sieťovej expanzie a skvalitňovania služieb priniesli na konci 4. štvrťroku 2017 viac hodnoty pre zákazníkov a rast predaja s celkovým dosiahnutým počtom 375 800 služieb (RGU's). Tiskovou zprávu si můžete přečíst ZDE
Přidat se ke konverzaci
Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.