Přejít na obsah

UPC TV po ethernetu?


Návštěvník CZ_Michal

Doporučené příspěvky

Návštěvník CZ_Michal

Zdravím,

Mnoo tak jsem to zkoušel a nic moc. Abych tomu úplně nekřivdil, tak to funguje, ale film z notebooku každých pár vteřin vypadává (problikne do černa) a z nějakého důvodu mi to nechtělo přehrát zvuk u filmu vůbec. 

Mám to cca 20m po cat5e, což dle popisu má zvládnout, ale výsledek vypadá takto: 

Dle komentářů na czc měl jeden předchozí kupující stejný problém, tedy nejspíše vrátím a zvažuji zda nekoupit https://www.czc.cz/premiumcord-hdmi-extender-na-120m-pres-lan-over-ip/176492/produkt a pak ještě nějak přenášet infra pro ovladač (po wifi? pokud znáte nějaký rozumně fungující, doporučte)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Při vší úctě, měl jsem za to, že natáčení na telefon NA VÝŠKU je doménou blondýn a lidí s nedokončeným základním vzděláním...  :-\

Jinak, na ty komentáře na CZC, zvlášť na ten od montéra kamerových systémů, jsem tě chtěl upozornit rovnou, ale tak nějak jsem doufal, že sis to pozorně přečet sám ještě před koupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník djradek81@gmail.com

Horizon go na chromecastu pokazde po nejaky dobe prerusi a aplikace v tel stale pise varovani ze je internet pomali ale pritom mam 150ku od upc tak nevim kde je problem. Vse dalsi na castu funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...