Přejít na obsah

Internet nemusí být dostupný


Návštěvník Jan Stejskal

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jan Stejskal

Poslední týden nebo dva mám problém s internetem. Každý den minimálně jednou (často i 3x), tak na 20 minut, dostanu hlášku "internet nemusí být dostupný" a nefunguje jak WiFi, tak ethernet.

Než jsem zjistil, že nefunguje i ethernet, tak jsem zkoušel změnit kanál, jestli náhodou ten na kterým teď jsem není zahlcený, ale nepomohlo. 

Kdyby někdo věděl o něčem, co bych mohl vyzkoušet, byl bych moc vděčný.

Jinak asi sbohem UPC, na tohle fakt nemam.😅

Upraveno uživatelem Jan Stejskal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník marosf

Este predtym, nez zacnes hejtovat poskytovatela, skus hladat chybu na svojej strane. Kanal na WLAN netreba menit manualne. Ak byvas v meste a panelaku, zarusene su vsetky pasma na 2,4GHz. Ale ak nejde ani ethernet, treba v case nefunkcnosti pripojenia skontrolovat stav kontroliek na modeme. DS, US, Online musia svietit trvalo. Ak niektora nie, modem nie je chyteny na CMTS. Tiez odporucam kontaktovat podporu na kontrolu signalovych hodnot na modeme. A mozno je tiez chybny,... Skratka to ries s poskytovatelom a nie tu na fore, ze s nim skoncis. Pravda je aj ta, ze niekedy mozu modemy zacat padat ak mate nejakeho zaskodnika, ktory pusta rusenie do kablovej siete v okoli. Ale absolutna vacsina technickych problemov pri DOCSIS internete je nevyhovujuci stav koax. rozvodu u uzivatela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...