Přejít na obsah

Reálná rychlost?


Návštěvník MichalW

Doporučené příspěvky

Návštěvník MichalW

Jaké máte zkušenosti s reálnou rychlostí T1M(případně T3M)? Konkrétně mi zajímá Plzeň-Bolevec, ale uvítám zkušenosti i zjiných lokalit. V dokumentu FUP jsem se totiž dočetl, že 1000/100 je rychlost nominální, ale garantovaná je pouhých 250/50 :-(. Což je jaksi méně, než snížená. U té ovšem uvádí, že je negarantovaná. Tohle mi docela odrazuje. Koupit 1M a pak mít 250k...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Toho "strasaka" typu garantovana rychlost ber asi tak, ze u ADSL od Telecomu je napriklad garantovana padesatina rychlosti..... a jede to snad vsem padesatinou nominalni rychlosti ? ne.... takze toho bych se obaval fakt jako posledniho.... Karneval se tim jen "pojistil", aby hned lidi nervali kdyz bude nahodou problem a pojede to chvili pomalejc. (Nemuseli by garantovat vubec nic, jak to byva zvykem. A minimalne ctvrtinovy hodnoty sou vic nez slusny, ve srovnani s padesatinovejma, zejo....)

Jinak skutecna rychlost T3M je cca 2,8Mbps (pred jakousi "optimalizaci" technologie to bylo 3Mbps, ale co se da delat no). Jinak po prekroceni FUP limitu to tech 200-250 v pohode da.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
Jaké máte zkušenosti s reálnou rychlostí T1M(případně T3M)? Konkrétně mi zajímá Plzeň-Bolevec, ale uvítám zkušenosti i zjiných lokalit. V dokumentu FUP jsem se totiž dočetl, že 1000/100 je rychlost nominální, ale garantovaná je pouhých 250/50 :-(. Což je jaksi méně, než snížená. U té ovšem uvádí, že je negarantovaná. Tohle mi docela odrazuje. Koupit 1M a pak mít 250k...

Cus. Ja sem z Bolevce a jeste tak pred 2 tejdnama sem stabilne stahoval 940kB (Turbo 7000). Bohuzel z nejakyho duvodu rychlost o neco malo skrouhli (presne o 90kB), takze ted jedu 850kB (coz odpovida podle jejich meraku 6,7Mb) :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

Já jsem z Plzně - Bolevce (konkrétně Kaznějovská ulice) ... Internet mám Turbo 3M a jede to pořád kolem těch 3MBit/s (dříve to jelo i malinko více ale teď už se málokdy dostanu na těch 3MBit/s, je to spíše 2,8Mbit/s) ... jinak Turbo 1M jsem měl donedavna a jelo to uplně v pohodě (pod 0,9Mbitu to nekleslo), takže se nemusíš obávat. Jestli bydlíš poblíš, tak se můžeš přijít juknout :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2creepZ : a na infolince ti na to rekli co ???

 

Nijak sem to zatim neresil - ty 3mb na stahovani cehokoliv samozrejme staci, jde spis o to, ze kdyz uz to platime, tak by to proste ASPON parkrat mohlo tech 5mb jet... Nicmene na infolince mi s tim podle me moc nepomuzou, protoze garantovana rychlost je jenom 3000/300, coz dodrzuji :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

IP: 81.27.199.213 :

A to je ta uplne nejvetsi chyba co delas. Tady na foru ti nikdo nepomuze. Prvni co bych udelal je zavolat na infolinku, protoze to ze to PORAD jede tak spatne, skutecne NENI normalni.... treba jde o technickej problem.... ale to oni nezjisti dokud jim ti co jim to jde spatne nezavolaj. Myslim ze ten kratkej telefonat neprijde na majlant, a bud bude mit nulovy nebo kladny vysledek. Neni co ztratit. Neresit to je to nejhorsi co muzes udelat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...